Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

çift Sesli Elektrikli Korna

Mert Kural

Soru

Ford ETİS ten aracımla ilgili bilgilere bakarken küçük özellikler başlığı altında

Çift Sesli Elektrikli Korna özelliğinden bahsediyor.

Buradaki çift ses ibaresinden ikinci bir korna sesinin olduğu mu anlaşılıyor.

eğer öyleyse diğer korna sesi nasıl aktif edilebilir. bilgisi olan varsa yardım istiyorum.

korna.PNG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

benim korna 2-3 haftadır garip bir tonda çalyor. normalinden daha tiz, azcık daha cılız bi ses. kulak tırmalıyor.

acaba bu çift ses olayının bi tarafı mı bozuldu. kornanın tek bağlantı soketi vardır galiba değil mi? kornanın yerini de aradım ama bulamadım da.. eğer tek soketliyse, yani yerinden çıkma falan yoksa servis yolu göründü..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 saat önce, Kerem Bozdoğan said:

benim korna 2-3 haftadır garip bir tonda çalyor. normalinden daha tiz, azcık daha cılız bi ses. kulak tırmalıyor.

acaba bu çift ses olayının bi tarafı mı bozuldu. kornanın tek bağlantı soketi vardır galiba değil mi? kornanın yerini de aradım ama bulamadım da.. eğer tek soketliyse, yani yerinden çıkma falan yoksa servis yolu göründü..

maxresdefault.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.