Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Ti-vct Güncelleme Sonrası Rahatlık

Alparslan Özaslan

Soru

iyi akşamlar arkadaşlar.2014 benzinli focus style aracımı servise götürdüm.yazılım güncellemesi olduğunu söyledim.bilgisayara bağladılar evet güncelleme var dediler.yaklaşık 15 dk.sürdü.aracımla 35 km yol yaptım.eskiye göre araç çok daha atak geldi.üstelik araba sanki rahat gibi gidiyor hissine kapıldım.normal olarak 120 km ile gittiğm yolda araç altımdan kayıyor gibi ibreye baktım.140 km hızı geçmişlim bu kadar değişiklik olabilir mi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 13 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

iyi akşamlar arkadaşlar.2014 benzinli focus style aracımı servise götürdüm.yazılım güncellemesi olduğunu söyledim.bilgisayara bağladılar evet güncelleme var dediler.yaklaşık 15 dk.sürdü.aracımla 35 km yol yaptım.eskiye göre araç çok daha atak geldi.üstelik araba sanki rahat gibi gidiyor hissine kapıldım.normal olarak 120 km ile gittiğm yolda araç altımdan kayıyor gibi ibreye baktım.140 km hızı geçmişlim bu kadar değişiklik olabilir mi.

Bende yeni güncelledim, serviste ki yetkili benim fark edemeyeceğim değişiklikler olacağını söyledi yakıta biraz faydası olur dedi, benim görüşüm hiç bir değişiklik yok (göstergede ki ufak değişiklikler hariç)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Daha önce de çok kez belirttik. Yetkili yetkisiz, servisler bir problem yoksa güncelleme yapmayı tercih etmiyorlar. Güncelleme sırasında bir sorun çıkarsa araç beyninin değişmesine kadar gidebiliyor malesef mesele.

Ben güncellemeye gitmeden önce cidden bir sorun çıkmıştı. Arabanın ekran gitmişti, anahtarı çıkartmama rağmen çalışmaya devam etmişti, baya baya kafayı yemişti yani. Sonra düzeldi yolda kalmadım da güncelleme yaptılar.

Ekran komple gitti derken ışığı vardı ama hiç bir şey göstermiyordu kadran ekranı. Bilmiyorum işe yarar mı böyle bir bahane bulmak.

Bir de güncelleme sonrası gaz tepkisi değişmişti bende biraz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
17 saat önce, Kadir Mermer said:

Bende yeni güncelledim, serviste ki yetkili benim fark edemeyeceğim değişiklikler olacağını söyledi yakıta biraz faydası olur dedi, benim görüşüm hiç bir değişiklik yok (göstergede ki ufak değişiklikler hariç)

Peki ekrandaki değişiklikten kastınız nedir? Bende de 2014 Temmuz üretim Titanium var. Ekranın sağ üst köşesinde hava sıcaklığını göstermiyor. Servis geçtiğimiz Eylül ayında güncelleme olmadığını dile getirmişti. Bu güncelleme ile birlikte acaba bu sıcaklık gösterimi düzeldi mi? Başka ne gibi değişiklikler oldu mesela?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Peki ekrandaki değişiklikten kastınız nedir? Bende de 2014 Temmuz üretim Titanium var. Ekranın sağ üst köşesinde hava sıcaklığını göstermiyor. Servis geçtiğimiz Eylül ayında güncelleme olmadığını dile getirmişti. Bu güncelleme ile birlikte acaba bu sıcaklık gösterimi düzeldi mi? Başka ne gibi değişiklikler oldu mesela?

Bende sıcaklık göstergesi hep vardı hâlâ var,farklılık gidilen km bilgisinin sıfırlamak için bilgi geliyor hemen altında ve araç bilgi menüsünde ufak değişiklikler mevcut

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sıcaklık gösterimi konusunu başka yerlerde de gördüm. İlginç bir sorun, güncellemeyi denemekte yarar var. Güncelleme olup olmadığını etis'ten anlayabilirsiniz. Mesela göstergenin yanında (IPC) "Yazılım Güncellemeleri" yazıyorsa bu güncelleme var demek oluyormuş.

Servis bu işe pek meraklı değil. Çünkü kullanılan cihaz pahalı, o nedenle serviste sayıca az, ama çok da lazım olan bir cihazmış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
12 dakika önce, Volkan Ö. said:

Otokoç ile hic isim olmadı Allah'tan :) Ama günceleme yapmak istemiyen yerden bunu yazılı isteyin hemen yapıyorlar yapmazsa burda yazıyı paylaşın yarin arasinlar. Günceleme varsa yapacaklar yapmazlarsa USA'ya kadar yolu var.

Usa veya avrupa burayı ürün konusunda sallamıyor :)

Buradakilerle iyi geçinmek en doğru yol.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar, geçtiğimiz ay servise güncelleme var mı diye gittiğimde güncelleme olduğunu söylediler. Yazılım güncellendi fakat ekrandaki sıcaklık gösterimi halen yok. Yani güncelleme ile değişen bir şey olmadı. Güncelleme ile gelen özellik sadece aküde sorun oluğunda "şanzıman arızası" ibaresinin çıkacak olmasıymış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Arkadaşlar, geçtiğimiz ay servise güncelleme var mı diye gittiğimde güncelleme olduğunu söylediler. Yazılım güncellendi fakat ekrandaki sıcaklık gösterimi halen yok. Yani güncelleme ile değişen bir şey olmadı. Güncelleme ile gelen özellik sadece aküde sorun oluğunda "şanzıman arızası" ibaresinin çıkacak olmasıymış.

Nası nası? Aküde problem olunca şanzıman arızası mı çıkacakmış? Kameralar nerede nereye el sallıyoruz diye sormadın mı hocam?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.