Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç İçi Kameralar Hakkında

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Olcay Sert said:

lakin dış sıcaklığı baz almamıştım. karlı havada sürekli ısıtmalar çalışır demek. yada motor ısınınca koltuk ısıtmada durur, belkide içersi ısınmadı daha!?

demek istediğim şurdaki gibi bir termostat ucunu nereye koyarsan koy sıcaklık azalınca devreye girsin, artınca çıksın.

bu arada sen ptc heater almışmıydın, ben sadece koltuk ısıtma aldığını biliyorum

Ptc almadım. Hem elektrik tesisatım yok hem de alternatörüm zayıf geliyor. Ama zaten gerek kalmadı arabam normale döndü.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğan bu kablolar her halukarda isimizi görür. Boşuna kesip bicmeyiz. Torpido altindaki sigorta kutusuna aldigimiz kablolari baglayip ucunada resimdekini tak yeter. Onuda torpidoya gizle hem cakmaklik hemde 2 usb sarji misss. İstersen üzerindeki anahtarla kapatabilirsin. Hem çift sigorta olmuyor ister birini ister diğerini kullan.

20160223_195616_resized.jpg

20160223_195637_resized.jpg

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Doğan bu kablolar her halukarda isimizi görür. Boşuna kesip bicmeyiz. Torpido altindaki sigorta kutusuna aldigimiz kablolari baglayip ucunada resimdekini tak yeter. Onuda torpidoya gizle hem cakmaklik hemde 2 usb sarji misss. İstersen üzerindeki anahtarla kapatabilirsin. Hem çift sigorta olmuyor ister birini ister diğerini kullan.

20160223_195616_resized.thumb.jpg.b476b6db8583ff0f8a4bbe81ad876d5a.jpg

20160223_195637_resized.thumb.jpg.559b123305560bad767e40687f7e91f0.jpg

Bi dakka bunu nerden aldık nerden çektik sigortadan mi?

Çok karıştı kafam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
2 dakika önce, Teoman Saraç said:

Onu kesinlestirelim ben montaj yapmak istiyorum :(

Ya bir de şu takılıyor kafama. Sigorta kutusuna gelen + kutbu direk aküden geliyorsa elektriği nasıl kesecek kamera stop edince? Manuel olarak kapatmak her seferinde angarya olur sanki. Gem modülüne ya da diğer ciharlara daha sonra gidiyordu sanırım sigorta kutusundan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Teoman Saraç said:

Ya benim sigortadan direk elektirik cekmemin nedeni kameranin sürekli çalışması icin. Yoksa çakmaklıktan alirdim elektirigi. Not. Aküyü bitirmez heralde dimi?

Valla benim araba pazar kontak kapatıp cumartesi kontak açıyor. Bence riskli olur sürekli enerji çekmesi. Aslında hareket sensörü takarsan araya sensör tarafından kontrol ettirirsen kamerayı o zaman bence daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.