Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Renault Talisman

Burhan Bakar

Önerilen Mesajlar

26 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Bu eksiklikleri direkt okumak lazım, eksik bulmaya gelince Premiumlar'da da listeyi uzatmak mümkün yeterki isteyin :) 

Para = Çokomel

Kastım çok küçük bedellerle karşılanabilecek eksiklikler,somut konuşmak gerekirse tüketiciye max 2.000 tl(aslında 1.000 tl bile tutmayabir)yansıyacak şeyler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mesela şu dikiz aynasının altındaki sensörün kapağı çok kalitesiz,yüksek hızlarda ses yapıyor

Kapı içi gözler halı kaplı olmalı,içine konulan şeylerin ses yapmaması açısından

Arka klima çıkışlarının olduğu yerin görünümü biraz basit

Kol dayama sağa sola fazla sallanıyor,suni deri kaplamanın kalitesi pek iyi değil,kol dayamayı kaldırdığımızda o kilit yerleri çok basitçe duruyor hemen bozulacak gibi

Bagaj kapağı kumandadan açılıyor ama çok az yükseliyor,yüklemeye uygun yükselse çok işe yarayacak

Anahtarsız giriş çok hoş bir özellik,bunun fiyatını tahmin edemiyorum(maliyeti çok artırıyorsa olmayabilir)

Orta konsoldaki tuşların dokunma hissi kaliteli ama görüntü kalitesiz duruyor,navi ekranı dokunmatik değilde basmatik çalışıyor,ayrıca navigasyonda kullanımı basitleştiren bikaç özellik eksik kalmış

Dış kapı açma kollarının çekmesi biraz daha kaliteli hissettirebilir(sanki biraz sallantılı)

Kalite hissi açısından renk çok önemli bikaç renk opsiyonu olsa kalite hissi artar,kahve tonları ve bej mesela

Şu direksiyon arkasındaki ekranın rengi değişse çok seksi olur:yeah:

Aklıma geldi sanırım şu torpido soğutma pek maliyetli değil olması iyi bişey

Burhan Bakar tarafından düzenlendi
ekleme
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hep bi passzzaat özentisi bak bak :D 

Sync 3 geliyor, ekran olaylarını hallettiler, bize de gelecek seneye.

Kapı içleri kaplı olayını Vignale'de koydular da. Şu ses yapmaz ondan diyoruz ama o iş yalan dünya biraz,plastiğe ne ne kadar çarpıp ses çıkartabilir :) 

Bagaj kapağı istemsiz şekilde öyle açılıyor, yani o açılsın diye yapılmamış bariz belli. Sedan'a ne kadar lazım mı ? bilinmez lakin 5K için şart. Bize gelmiyor :(

Diğerleri için; Makyaj bunun için var. Very soon :D  Görelim bakalım neler iyileşecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Hep bi passzzaat özentisi bak bak

En büyük aşklar nefretle başlar diyosun yani:D

Umarım bu nefret aşka dönüşmez ki sanmıyorum:)

Sedana lazım inan,ellerim hep dolu oluyor ufaktan bi kareteyle açmak durumunda kalıyorum hep:zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Burhan Bakar said:

En büyük aşklar nefretle başlar diyosun yani:D

Umarım bu nefret aşka dönüşmez ki sanmıyorum:)

Sedana lazım inan,ellerim hep dolu oluyor ufaktan bi kareteyle açmak durumunda kalıyorum hep:zha:

Yahu hepimiz elle açıyoruz :zha: 1 kg'lık kapak var orada nerdeyse.

5k için neden dedim? Ağır ve yüksek kalıyor, kısa boyluları düşünmek lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnsan oğlunun isteği bitmez ama maliyetsiz şeyler,şu konumlandırabilir bagaj kapağını isteyenlerde var 4k ya[emoji3]

Çokta cix şeyler sayılmaz isteklerim:zha:

Focus 3 lerde bagajdaki yay ayarlanmıyor. Fakat 2.5 da yayın sertliğini ayarlıyorlardı. Acaba sizin arabada ayarlanma ihtimali olabilir mi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hakan Bey, Talisman konusunda sadece beğenim deneme sürüşüyle sınırlı kalacaktır :) Laguna'da yaşadığım sıkıntılar ve sorunlar hiçte küçümsenecek gibi değildi, ben D segmentinde forddan kolay kolay vaz geçmem ama Kuga'da aklımı kurcalamıyor değil, kullanım keyfi nasıldır bir fikrim yok ama, Kuga'sı olan dostlara sormak lazım :) Ayrıca Türkiye koşullarında yerden biraz daha yüksek olan SUV'lar sanki daha iyi gibi geiyor (İki gün önce otobanda kamyon sollarken önüme düşen koca koca pancarlardan sonra bu fikre vardım, en azından araçlar altına çarpmadan yolda pancar ezebilmeli:)))

Gökhan Kalağan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.