Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bugün aslında .....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

selam Ankara....yok bir kafamı dinliycem ilkönce....şuan için araba almak istemiyorum...cünkü almışken bu defa 3-4 yıl binebileceğim içinde herşey olan bir aracım olsun istiyorum...

bugün den itibaren yolsonuna kadar tatildeyim aksilik cıkmazsa...süper bişi ...ama arabasız kaldığım birzaman...

juke tan soguttum oglumu...onada söyledim...seceneklerimizi oda istemiyor herhangibir şey şuan....bakalım gelecek neler göstericek hepimize....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

inşallah yusufum...hepimizin gönlüne göre versin insallah ki bunun en somut örnegi sensin sitede....bakalım..gerçekten şuanki piyasada otomotiv sektörü canlı pazarı elinde müşteri yolarak yapıyor...bu bir dönem...seneye belkide 2013-2014 sürünecekler yine...ama..doymadı piyasa onlarda at koşturuyorlar...bende onlara yem olmamak için bekliycem...sonucta onlar istedigi kadar zam yapsalarda sen alacağın fiyatı bilirsen çok ta umursamıyorsun....

alperenim...dogru diyorsun...ama dediğim gibi velete ayrı bişi almam lazım...oda istemiyor şuan...hiçbişi hatta oda bıkmış manuelden ayagım agrıyor diyor büyük kentleri biliyorsun...durkalktan başka birşey yok...cünkü...

Tevfik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

unutma her tercih seni bir yol ayrımına getirir...asla yanlış ve dogru yoktur....sadece o an için mantıgının en akla uygun verdiği karar vardır...ki enzor şey kararsızlıktır...yaşayıp göreceğiz....ömrümüz yeterse....elbet....

yol ayrımı diyince zeki alasyanın bir sonradan diyaloğa dönüşen bir monoloğu aklıma geldi aynen aktarıyorum:

"şimdi ben bakırköy'e gittiğimde oradaki doktor benimle ilgilenmezse çok kötü olabilir hani..oradaki doktorun benimle ilgilenmemesi halinde ortaya bir takım terslikler çıkacak, bu tersliklerin yarattığı platforma yaklaştığımızda bir yol ayrımında olduğumuzun bilincine varmak zorundayız, ileri mi gidicez, geri mi gidicez, sağa mı gidicez sola mı gidicez, ne tarafa gideceğimizi bilmezsek istikametimizi nasıl çizeceğiz? istikametimizi çizmediğimiz taktirde elimizde bir takım paketler tutacağız tabi, bu paketlerin içinde mesela baklava varsa ve baklavanın tatlısı damlıyorsa, damlaya damlaya göl olur. damlaya damlaya göl olur ama o gölde yüzülmez ki çünkü orası tatlılı bir göl!! atarsın bi elini böyle, bi kolunu da burdan atarsın böyle, burdaki elin bu elmaya yapışınca brrrhıbıhıbıhbııhı, bu taraftan kulaç atmak çok zor olur tabi.. ben o zaman o gölden çıkar sirke gölüne dalarım, sirke gölü çok güzel göldür! içine salatalıklar doğrarım, domatesleri doğrarım, bir de zeytin yağı çıkarıp tak tak tak böyle, al sana bir yığın göl dolusu salata, al eline çatalı başla yemeye başla yemeye! salata çok iyidir, salata insan sağlığı için çok iyi bir salata olmakla beraber, kömür madenleri insan sağlığı için iyi değildir mesela..kömür madenlerinde maazallah insanın boğazına kömür tozu kaçtı mı hapşıpıdı şıpşiyaaa yapar, o bakımdan bazı şeyleri düşünmek mecburiyet ve azmindeyiz".

bunun üzerine metin akpınar: "sen süleyman demirel'un akrabasi misun?

-neden?

- bu kadar çok konişup birşey soylememak meseledur da yani onu diyrum"

Alperen G. tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gerçek şu ki yolun nereye gittiği belli, sana nasıl gideceğini seçmek kalıyor, ya da diğer bir deyişle varmanın değil yolculuğun tadını çıkarmak gerekiyor.

Bugün aslında arabaya atlayıp şöyle bir Alaçatı'ya uzanasım var, şömineyi de yakıp akşam çökerken eskisinden bir şarapla yol ayrımlarının diyalektiğini düşünesim var.

Ama nalet olası iş yoğunluğu nedeniyle bunlar hep "bugün aslında" kalıyor!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gerçek şu ki yolun nereye gittiği belli, sana nasıl gideceğini seçmek kalıyor, ya da diğer bir deyişle varmanın değil yolculuğun tadını çıkarmak gerekiyor.

Bugün aslında arabaya atlayıp şöyle bir Alaçatı'ya uzanasım var, şömineyi de yakıp akşam çökerken eskisinden bir şarapla yol ayrımlarının diyalektiğini düşünesim var.

Ama nalet olası iş yoğunluğu nedeniyle bunlar hep "bugün aslında" kalıyor!

çok güzelmiş...ve bocellinin under the desert yada viveri konserini izlemek müthiş olurdu şarapla....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni macera yaratayım bakim.. :naughty:

10 lira kara girebileceğin büyük bir bagajı olan ama vag grubu üyesi(Skoda Octavia 1.4 TSI DSG Elegance) olan bir araç var tefik abi. 59 luk aracı 50 ye bırakıyorlar 150 km de plaka almaya gitmiş. Kota doldurmak için alınmış. ama 3. ayda teslim ediyorlar. Dizel focusdan sonra 2. seçeneğin olsun. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.