Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

FOCUS 3.5 Style'a gözlük çekmecesi takılır mı?

Erkan T.

Önerilen Mesajlar

Merhaba;

Resimde görüldüğü üzere çoğu markada harita okuma lambalarının bulunduğu yer bomboş duruyor ve bence hoş değil. Fonksiyonelliği artırmak adına buraya titanyumlarda bulınan gözlük bölmesini monte etmeyi düşünüyorum ama olup olmayacağı konusunda emin değilim. Titanyum ve style paketlerin tavanındaki bu kısmın iç derinliği aynı mı acaba ? ve montaj için gerekli tırnak klips vs var mı? daha önce deneyen arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi? En önemli soru iç derinlik tabi. tavan kesildikten sonra geri dönüşü olmaz çünkü. En azından titanyum aracı olanlar bu kısmın bir fotografını gönderebilirler mi? Parça 20 € gibi rakamlara satılıyor, makul fiyat bence.

d0CKsEe.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resim için teşekkür ederim. Bu daha derin görünüyor. Sanırım canlı olarak incelemek lazim. Parçayı ebay dan buldum. Çok heveslenmiştim :/

Ben de çok hevesleniyorum keşke şu da olsaydı, niye titanium almadım diye. Garanti süresince böyle kesmeli biçmeli bir işe girmek ne kadar mantıklı olur bilemiyorum. Sökülmüş bir tavan görmek lazım.

Kendimi en mantıklısının biraz dişi sıkıp model yükseltmek olduğuna ikna ederek dizginliyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de çok hevesleniyorum keşke şu da olsaydı, niye titanium almadım diye. Garanti süresince böyle kesmeli biçmeli bir işe girmek ne kadar mantıklı olur bilemiyorum. Sökülmüş bir tavan görmek lazım.

Kendimi en mantıklısının biraz dişi sıkıp model yükseltmek olduğuna ikna ederek dizginliyorum :)

aracı aldığım sırada hesap style pakete uydugundan simdi titanium olsaydi keske demiyorum pek. Gayet yeterli aslında arac ama ufak tefek seyler de insanin gözüne batıyor yinede. Benim keşke dediğim şey EB motor :/  Şu an yeni mondeolara çok gözüm düşüyor, bir kaç sene sonraki hedefim titanium focus yerine style mondeo olur sanırım.

Dediğiniz gibi sanayide pert focus avına çıkmak lazim detaylı inceleyebilmek için. Hafta sonu bakınırım biraz.

Erkan T. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında madem değiştiriyorsunuz cmax titaniumx deki gibi aynalı olandan uyarsa bence onu takın.Benim ençok aradığım özellik o aslında ayna olması.Değiştirebilsem hiç durmazdım açıkcası

Onu hic araştırmadim. Hemen bakıyorum nasıl diye. Ford'u yeni yeni tanıyorum, o yüzden hangi modelde neler mevcut cok iyi bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oraya değil ama sol veya sağ ön kapı üstündeki tutamaçlara montelenen aparatlar vardı aliexpress'te. Beğenip yaparım derseniz düşünülebilir tabi orjinal olmaz ama işlevsellik olarak bir fayda sağlayabilir.

Focus 2'nin gözlük kabı tutamaklara oluyor olabilir, bakmak lazım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oraya değil ama sol veya sağ ön kapı üstündeki tutamaçlara montelenen aparatlar vardı aliexpress'te. Beğenip yaparım derseniz düşünülebilir tabi orjinal olmaz ama işlevsellik olarak bir fayda sağlayabilir.

Onlari da inceledim aslinda ama o parçalara da her gözlük sığmıyor sanki. Arkadaşın insigniasında vardı öyle birsey sığdıramadı gözlüğü. Birde tek amac gözlük değil aslında. arabanin o kısmı çok boş duruyor gözüme takılıyor.

Sadece gözlükse sorun bence ufak tutacaklarda iş görür yahu. Ha aydınlatma felanda girecekse işin içine tavan baya bi ellenecek gibi duruyor.

aydınlatma işi biraz sıkıntı, garantili araçta tavanı belki gözden çıkartırım ama elektroniğe dokundurtacağımı pek sanmıyorum. İş arkadaşımın babası arabasını kilometre bakımına götürdüğünde nasıl yaptılarsa elektroniği bozmuşlar, aracın tüm farlar kendi kendine yanıp sönmeye baslamış gösterge sapıtmış falan. Sorunu beyinde bulmuşlar, İstanbuldan Afyon'a bilirkişi (uzman servis elemanı) gelip aracı baştan aşağı inceledi, Sol sis farına takılan yan sanayi sokete bulmus tüm suçu. Adam cebinden beyin parası ödemek zounda kaldı. Tabi yağ bakımına giden arabanın elektroniği nasıl arıza verir diye biraz üsteleyince masrafın yarısını servis üstlendi. Uzun anlatım oldu ama bunu görünce ne kadar elimden gelse de ampul değiştirmem sanırım kendim garanti bitene kadar. 

Bu işlem içinde önce pert bir titanyum bulup o bölümün derinliğini ölçmek gerek. İkisi arasında fark var gibi görünüyor resimlerden.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.