Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Benzinli Focus Style Plus Mi 1.4 Opel Astra Cosmo Mu

Süleyman Altın

Önerilen Mesajlar

Herkese selamlar ve iyi geceler

50-55 bin tl ye kadar arac almak istiyoruz 1.6 benzinli focus style plus ile opel astra 1.4 t cosmo veya sport arasinda kaldık astra cosmo cok dolu bir arac fakat yakit sorunu var gibi cok km yapmiyoruz oda sorun degil otomatik vites 55 bin civarinda temiz bulunabilecek gibi siz ne dersiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Astra Cosmunun Artıları

+ 1.4 140 HP Turbo Motor

+  Kol Dayama :)

+  Focus Tekno Pakette olan Uzun Far Asistanı

+ Dijital Klima

+  AFL Xenon Far

+ Daha Kaliteli Koltuk Döşemesi

Focus Style Plus Artıları

+ Otomatik Park Asistanı

+ Sesli Komut

+ Aktif Şehiriçi Güvenlik

Opel hiç kullanmadık ama Astra daha mantıklı görünüyor.Sizlerden gelen geri bildirimlerde Astra gibi :) Ama Focus 'u seviyoruz duygusal bir bağ var  :sofeer:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Astra Cosmunun Artıları

+ 1.4 140 HP Turbo Motor

+  Kol Dayama :)

+  Focus Tekno Pakette olan Uzun Far Asistanı

+ Dijital Klima

+  AFL Xenon Far

+ Daha Kaliteli Koltuk Döşemesi

Focus Style Plus Artıları

+ Otomatik Park Asistanı

+ Sesli Komut

+ Aktif Şehiriçi Güvenlik

Opel hiç kullanmadık ama Astra daha mantıklı görünüyor.Sizlerden gelen geri bildirimlerde Astra gibi :) Ama Focus 'u seviyoruz duygusal bir bağ var  :sofeer:

Her şeyi geçtim otomatik parkı kaç kere kullanacaksınız ki? Bir artı ama seçim belirleyecek bir ekstra değil bence. 

Benim seçimimde Astra'dan yana motor ve afl için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

opel servisi sahibi olan komşum, opeller için araç yaşlanmaya başladıkça elektronik arızaları artıyor. demişti. ne kadar kullanacaksın bilemem. motor olarak opel derim,diğer faktörler için focus. ancak opel alıpta lpgye geçersen komşum sıkıntı oluyor turbolarda dedi. focusun bu derdi yok, en azından turboya göre sıkıntı yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

opel servisi sahibi olan komşum, opeller için araç yaşlanmaya başladıkça elektronik arızaları artıyor. demişti. ne kadar kullanacaksın bilemem. motor olarak opel derim,diğer faktörler için focus. ancak opel alıpta lpgye geçersen komşum sıkıntı oluyor turbolarda dedi. focusun bu derdi yok, en azından turboya göre sıkıntı yok.

1.6 atmosferik
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi bu konuyu konuşunca ve bu iki araç arasında Astra ya doğru yorumlar yapıldığını görünce aklıma geldi.

Bu foruma ara sıra girip siz hepiniz Opel düşmanısınız diyen bir arkadaş vardı, okuyor mu acaba burayı da?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

test edin beğenirseniz alın astrayı. Ben otomatiğini test etmiştim, direksiyondan tiksinmiştim, şanzımanda rezildi dolayısıyla motorunda bi numarasını görmemiştim.

astrayı araba alma döneminde test edememiştim bayii nedeniyle, sonradan test ettiğimde keşke o zaman test etseymişim hiç düşünmeme gerek kalmazmış demiştim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu iki seçenek arasindan astra benim tercihim olurdu ama dizelse tercihiniz focus olsun.. .Bence focus 1.6 Ecoboost titanyum X alın astradan daha az yakar hemde daha performanslı hemde daha donanımlı 50 bine hatta daha ucuza bulabilirsiniz x paket

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

astra diyecek bişeyim yok bende almayı düşündüm bi ara 1.4 TSport mu yoksa 1.6 Titanium mu halen kararsızım... Astra 1.4T ye arkadaşım  ortalama 9 -10 lt civarı yaktığını söylüyordu.  Fakat lpğ düşünülüyorsa 1.4T motorlar artık fabrikasyon lpğ li de geliyor, alaşım başlıklı sübaplar kullanılmamış bu motorda. Lakin servis ve yedek parçada kesinlikle focus derim.Birde opel bi arıza verdimi arkası çorap söküğü gibi geliyor malesef ...

İkiside çok güzel araba  Karar sizin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.