Jump to content

Zafer Yusoğlu

Member
 • Content Count

  1,051
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,169 Mükemmel

1 Follower

About Zafer Yusoğlu

 • Age 44
 • Rank
  Ghia

Profile Details

 • Age 44
 • Location:
  rize
 • Car:
  2015 tdci1.5 ps titanium
 • Job:
  memur
 • Gender:
  Bay

Recent Profile Visitors

1,469 profile views
 1. Xiaomi candır. Hatta Facebook da Çin telefonlarını satan gruplar var. Garantisiz ve fiyatları uygun. Değerlendirilebilir.
 2. Bence çok başarılı olmuş. Sıfır o koltukları için bile alırım tabi param olursa.
 3. Havalandırma şartı sağlayan kaç otopark var Türkiye de. Türkiye de yaşayıp Avrupa dan dünyadan bahsetmeye gerek yok bana göre. --0 dakika sonra eklendi-- Tüplü ve öfkeli biri daha geldi.
 4. Benim açımdan Kapalı otoparka bile alınmayan bir araç için bu kadar konuşmaya gerek yok. Bu kadar sorunsuz ve verimli olsa sıfır satılırken sunulur tüketiciye. Bildiğim kadarıyla Honda dan başka sıfır satanda yok. Niye her muayene döneminde sızdırmazlık raporu almak zorundalar. Demekki benzin ve dizele göre daha riskli. 10 krş kar yapacağım diye kendimi riske atamam. Lpg si olan tüm arkadaşlarım sanayide ayarla uğraşıyorlar. İşin temeli tamamen duygusal (maddi) yani. Kimse kendi tercihini millete zorla kabul ettirmeye çalışmasın. Parası çok olanların 1.6 ve tüplü araçla uğraşanı daha görmedim. Herkes parasına göre araç alıyor yani.
 5. https://vakifbankarac.intengo.com/carInfo.intengo?carId=2353&cid=13605873 bu linkte bir kaç focus 1.5 powershift araç var km. leri biraz fazla. Ekspertiz raporu falanda var. Fiyatı uygunsa alınabilir.
 6. 50 km/h hız ortalaması 5lt yi geçse satarım benim aracı. Bu işte bir yanlışlık var. Aracı servise götür bence.
 7. Millet dalga mı geçiyor anlamıyorum. Konuda yazılan en son msj 9 yıl/135.000 km yazıyor. Ondan sonraki yazılan msj aracım 42000 km de triger değişeyimmi? Vallahi sizde iyi sabır var.
 8. Anladığım kadarıyla bu ucuz ürünler tamamen şans işi. Maxtel den kaç kişi memnunken ben takmamla çıkarmam bir oldu. Camda iz bırakıyordu. Bende silecek lastiği aldım ve sadece lastiği değiştirdim. Ve şimdilik çok memnunum. Takmasına bayağı bir uğraştım. Veya hiç riske girmeden orijinal ürün kullanın.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.