Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

C-Max İle Tanışmam :)

Batu Aydın

Soru

1248906869571.jpg1248906869616.jpg1248906869593.jpg

1248906869578.jpg

ama galiba afrikadakilerdede otomatik park yok

RESİMLERİ YÜKLEMEYİ BECEREMEDİM ANLATIMDAN ANYAMADIĞIM İÇİN ÇOK PARDON :)

KONU YANLIŞ YERDEDE OLABİLİR TAŞIYABİLİRSİNİZ YENİYİZ BİRAZ AMA ALIŞACAĞIZ ARTIK AMA FORUMDAKİLER ÇOK SICAK CABUK ALISICAZZ :)

Öncelikle merhaba :D:D

Şu Focusa bakın bu arabalar afrikadaki focus lar arabanın iÇi sonyli bÜyÜk tft gÖstergeli ben anlamıyorum su focusları niye getirmezler afrikadaki adam bu arabayı bu haliyle ne yapsın bizim focuslarda ise normal klasik FORD DAB ses sistemi var yani bi tek bizde bu araba bÖyle yani bizi kÜÇÜk mÜ gÖrÜyorlar ? ben galeriye yemin ediyorum

ilk focus almaya gittim ilk focusa aşık oldum her gÜn nerdeyse girip resimlerine videolarına bakıyordum :D gittiğimde ise galeride tıpki bora beyin sedan şeker kırmızısının aynısı vardı bindim baktık tamam herşey cok guzel ama bir radyo ve hesap makinesi ekranı beni bitirdi ama gene satış temsilcisiyle masaya oturduk bi 10 dk lık bi işi cıktı bir kişi arabasıyla ilgili problem mi ne cıkarmıs o arada ben biraz daha bakıyım dedim ve focusdan sonra ilk gÖzÜme Çarpan mondeo beyaz full ve station wagon vardı full pioneer video oynatan navigasyon kafam kadar bi gÖsterge ekranını gÖrdÜm :) ve cok beğendim fiyatına bak 68.000 tl yazıyordu Şaşırdım :o benim focusa herşeyi tam 65.000 tl dediler ama babalar gibi navigasyonlu mondeo ya 68.000 tl fiyat biÇmişler nasıl dedim iÇimden dur bakıyım dedim bÖyle uzaklardan bi araÇ gÖrdÜm ÖnÜ KUGA ya benziyordu koştum ki bir bakıyım sony'li c-max otomatik parkı varmı dedim var dediler sevindim otomatik bagaj kapağı falan gerÇekten cok etkilendim cam tavan dedim :) bi soru daha sordum bu araÇ ne kadar ?? diye hesaplattık :) dediler her şeyiyle 64.000 tl full dediler bunları niye anlattım bilmiyorum ama :) yani bir tek c-max e sony koyup ve bayağı bir Özellik yÜkleyip sonysiz ne biliyim focusa da aynı fiyat biÇtiler anlamıyorum gevurlar bizden nefret mi ediyorlar da sony yada navigation ve my ford ve my lincoln touch ı pazarlamazlar neyse bÖyle bÖyle :) sonunda iÇimden :kıhkıh: ama sonra c-max'ı cok begendim fiyatını da en fulunu sipariş verdim ve inş... bu cumartesi kartal samandıra atılgandan alacağım okuyanlara teşekkÜrler :):) :D:) :)

Batu Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

tesekkurler halil bey hepimize en yenilerini en iyilerini nasip etsin :) ve kesinlikle katılıyorum ve bazı zevkleri kelime ile anlatılamayacak kelime ile anlatmaya çalışınca saçma oluyor biraz :) ama ecoboost c-max cok yakıyor ve tabiki eco boostun zevki başka :):) :kıhkıh: bize dizel yetiyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

tekrar çok teşekkürler sony si beni çok cezbettti otomatık parkı da var :kıhkıh: çok mutluyum valla ama mondeo station wagon ve c-max arasında cok kaldım mondeo nun içide dehşetti :D arabamı alıyım resimler ve ses sisteminin otomatik park falan koyucam ama resim yüklemeyi beceremiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

67 sw sedan 70 den başlıyo bide en basiti tam donanımlı 80lere fırlıyor benim baktığım sw full herşeyli dokunmatik navigasyon dvd oynatıyor falan güzeldi en cok ozellıklıydı ve sw daha ucuz garıp geldi bana bi ara citroen c5 sw alcaktım 74 bin sw du bide orta donanım normal c5 sedan daha ucuzdu bu bi garip valla :D:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ama bu Otosanın klasik satış politikasıdır, önce yeni diye heves eden müşterilere satarlar, sonra fiyatı pek değiştirmeden iyileştirmeler yaparak satışa devam ederler, sonra büyük ağabey makyaj atar, makyaj malzemesinin masrafı da doğal olarak tüketiciden çıkar ama ne de olsa yeninin cazibesi vardır gene ve bu böyle sürer gider.

Tüketici de akıllı olacak taleplerini iyi belirleyecek, araştırmasını iyi yapacak ve zevkine ve bütçesine en uygun olanı seçecek, tıpkı sizin yaptığınız gibi. Şimdiden güle güle kullanın.

Bu arada bu Sony merakını biraz marka fetişizmi olarak algıladığımı da forumdaşların affına sığınarak itiraf edeyim, o piyano siyahı yüzey inanılmaz parmak izi tutuyor ve benim gibi obsesif kompülsif nörotiklerin elinden bez düşmemesine neden oluyor, asla istemem :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sırtı kambur C-Maxi Focusa tercih etmişssiniz ,o tipiyle o arabaya binebilmeyi göze aldıysanız ne diim,hayırlı olsun,kazasız belasız günler dilerim...Havada gidersiniz artık ....Bugün yeni bir C-Max yanımda durdu..O da yeni benimki de...Adamla karısı cama yapışmış benim arabayı kesiyorlardı..Onlara şööyle yaramaz bir gülücük attım ve vınnnnn....O daha yeni kalkmaya çalışıyordu ışıklarda....Ahahahaha.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sırtı kambur C-Maxi Focusa tercih etmişssiniz ,o tipiyle o arabaya binebilmeyi göze aldıysanız ne diim,hayırlı olsun,kazasız belasız günler dilerim...Havada gidersiniz artık ....Bugün yeni bir C-Max yanımda durdu..O da yeni benimki de...Adamla karısı cama yapışmış benim arabayı kesiyorlardı..Onlara şööyle yaramaz bir gülücük attım ve vınnnnn....O daha yeni kalkmaya çalışıyordu ışıklarda....Ahahahaha.....

Hımmm, neye bakıyorlardı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

fcs12_pg_009_int_lg.jpg

yeni focus bu tr deki versiyonlara benzemiyor ülke ayrımıcılığı yapıyorlar resmen :D

Bu sistem şuan sadece abd'de var ki orada zaten sistem öncedende vardı..

avrupa çalışmaları devam ediyor mart nisandan sonra sunulacak...aynısı gelecek bize de

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben sadece sony si var diye aldım yoksa yukarıda dediğim gibi ben galeriye focus almaya gittim ve bende bu arabadan önce nissan quasqai vardı quasqai içi bana ne biliyim araba teknolojik donanım herşey tam ama o konsol maalesef :D olsun ben sık araba alıyorum inş navigation ile bir tane cıksın focusuda alırız :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.