Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

C-Max İle Tanışmam :)

Batu Aydın

Soru

1248906869571.jpg1248906869616.jpg1248906869593.jpg

1248906869578.jpg

ama galiba afrikadakilerdede otomatik park yok

RESİMLERİ YÜKLEMEYİ BECEREMEDİM ANLATIMDAN ANYAMADIĞIM İÇİN ÇOK PARDON :)

KONU YANLIŞ YERDEDE OLABİLİR TAŞIYABİLİRSİNİZ YENİYİZ BİRAZ AMA ALIŞACAĞIZ ARTIK AMA FORUMDAKİLER ÇOK SICAK CABUK ALISICAZZ :)

Öncelikle merhaba :D:D

Şu Focusa bakın bu arabalar afrikadaki focus lar arabanın iÇi sonyli bÜyÜk tft gÖstergeli ben anlamıyorum su focusları niye getirmezler afrikadaki adam bu arabayı bu haliyle ne yapsın bizim focuslarda ise normal klasik FORD DAB ses sistemi var yani bi tek bizde bu araba bÖyle yani bizi kÜÇÜk mÜ gÖrÜyorlar ? ben galeriye yemin ediyorum

ilk focus almaya gittim ilk focusa aşık oldum her gÜn nerdeyse girip resimlerine videolarına bakıyordum :D gittiğimde ise galeride tıpki bora beyin sedan şeker kırmızısının aynısı vardı bindim baktık tamam herşey cok guzel ama bir radyo ve hesap makinesi ekranı beni bitirdi ama gene satış temsilcisiyle masaya oturduk bi 10 dk lık bi işi cıktı bir kişi arabasıyla ilgili problem mi ne cıkarmıs o arada ben biraz daha bakıyım dedim ve focusdan sonra ilk gÖzÜme Çarpan mondeo beyaz full ve station wagon vardı full pioneer video oynatan navigasyon kafam kadar bi gÖsterge ekranını gÖrdÜm :) ve cok beğendim fiyatına bak 68.000 tl yazıyordu Şaşırdım :o benim focusa herşeyi tam 65.000 tl dediler ama babalar gibi navigasyonlu mondeo ya 68.000 tl fiyat biÇmişler nasıl dedim iÇimden dur bakıyım dedim bÖyle uzaklardan bi araÇ gÖrdÜm ÖnÜ KUGA ya benziyordu koştum ki bir bakıyım sony'li c-max otomatik parkı varmı dedim var dediler sevindim otomatik bagaj kapağı falan gerÇekten cok etkilendim cam tavan dedim :) bi soru daha sordum bu araÇ ne kadar ?? diye hesaplattık :) dediler her şeyiyle 64.000 tl full dediler bunları niye anlattım bilmiyorum ama :) yani bir tek c-max e sony koyup ve bayağı bir Özellik yÜkleyip sonysiz ne biliyim focusa da aynı fiyat biÇtiler anlamıyorum gevurlar bizden nefret mi ediyorlar da sony yada navigation ve my ford ve my lincoln touch ı pazarlamazlar neyse bÖyle bÖyle :) sonunda iÇimden :kıhkıh: ama sonra c-max'ı cok begendim fiyatını da en fulunu sipariş verdim ve inş... bu cumartesi kartal samandıra atılgandan alacağım okuyanlara teşekkÜrler :):) :D:) :)

Batu Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaşlar selamlar...

Makine Mühendisiyim.Volvo S40 dizel 2006 model aracımı sattım bir kaç ay bekledikten sonra Fordun kampanyasından yaralanarak 2012 Sony Teypli :yeah: C Max Titanium 1.6 Diesel 115 BG Buz Beyazı araç aldım.

Yeni bebek beklememizin büyük tesiriyle :P Sedan bir aracı MPV segmentinde bir araca tercih etmedim :(

Her zamanki gibi 9-10 bayiye sorduktan sonra peşin 53.500 24 ay kredi destekli 55.500 fiyat aldım.Ticaretle uğraştığımız için sıfır faizli 24 aylık kampadan almayı tercih ettim.

28.11.2011 de teslim alacağım 1 gün sonra Denizliden İstanbula gideceğim.

Nasıl iyi etmiş miyim ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Her zamanki gibi 9-10 bayiye sorduktan sonra peşin 53.500 24 ay kredi destekli 55.500 fiyat aldım.Ticaretle uğraştığımız için sıfır faizli 24 aylık kampadan almayı tercih ettim.

Nasıl iyi etmiş miyim ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum :P

Fiyat güzel ve sınıfında çok iyi olan araç aldınız...Sony ile beslenmesi de güzel oldu iyi bir zamanda almış oldunuz :yeah:

Sizi tanışma başlığında tanımak isteriz...Keyifli forumlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar selamlar...

Makine Mühendisiyim.Volvo S40 dizel 2006 model aracımı sattım bir kaç ay bekledikten sonra Fordun kampanyasından yaralanarak 2012 Sony Teypli :yeah: C Max Titanium 1.6 Diesel 115 BG Buz Beyazı araç aldım.

Yeni bebek beklememizin büyük tesiriyle :P Sedan bir aracı MPV segmentinde bir araca tercih etmedim :(

28.11.2011 de teslim alacağım 1 gün sonra Denizliden İstanbula gideceğim.

Nasıl iyi etmiş miyim ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum :D

demek....53.500 dediler...güzel fiyatmış. x paketli nekadara geliyordu sordunuzmu acaba hiççç gülegüle kullanın cok güzel bir araç...hayırlısı olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bence görüntüsüde içide,araçta çok güzel bende aldım.Ama tabiki uzun süre kullanınca araç kendini belli eder.Bende Bundan önce Nissan vardı o daçok güzel bir araba.Bu seferde Qsk Tekna alacaktım ama reno motor olması(Kötülüğünden değil o zaman Reno araç alırdım)iç dizaynı caymama yol açtı.Ama Qsk de çok güzel bir araç.Kia Spo da öyle ama biz C-MAX aldık beğendik umarım Koç bizi yanıltmaz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

çok çok çok teşekkürler hepimize :) kamera işini hallettim uyumluymuş getirttim taktırcam arabaya pazartesi sonra şasi masi ben inanmıyorum servisteki adamlar full tecrübesizlikten atıp tutuyorlar bende otosandan işte direk bu göstergeyi getirin dicem bi ara giderseniz c-max için sorarmısınız beni yakında yedek parça bölümü dövecek o kadar çok sordum ki :) ? :):nazar:

Batu bey,kamera ve gösterge işindeki son durum nedir?taktırdıysanız resim koyabilirmisiniz
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hayırlı olsun aracınız. Bende Focus III alırken önce c-max almıştım sonra vazgeçip focus'a döndüm, ve sadece 500 TL fark vardı. Sonra biraz pişman oldum ama satmayı düşündüğümüzde focus daha hızlı gider diye düşünüyorum çünkü eski focusumu ilan onayladıktan 10 dk sonra hemde şehirdışına satmıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Batu bey,kamera ve gÖsterge işindeki son durum nedir?taktırdıysanız resim koyabilirmisiniz

Batu bey terketti forumu, bir kağıt gibi buruşturup attı bizleri, genç kız duygularımızla oynadı, sonrada attı bir kenara...Meğerse herşey istediğini alana kadarmış,sonra anında terkediyorlar insanlar işte bÖyle....Bundan sonra evlenmeden şey pardon tam forumda kendisini kabul ettirmeden vermem "kalbimi" ...eheheheüüüee.....

Rafet,napcan C-Maxi yaa,koskoca araba,kamyonet gibi,spor değil,karizmatik diil bişii diil...Boşver artık ..Focusunun tafını çıkart..Hemde TitX hem de TDCI...Daha iyisi yok Türkiyede...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Batu bey terketti forumu, bir kağıt gibi buruşturup attı bizleri, genç kız duygularımızla oynadı, sonrada attı bir kenara...Meğerse herşey istediğini alana kadarmış,sonra anında terkediyorlar insanlar işte bÖyle....Bundan sonra evlenmeden şey pardon tam forumda kendisini kabul ettirmeden vermem "kalbimi" ...eheheheüüüee.....

Rafet,napcan C-Maxi yaa,koskoca araba,kamyonet gibi,spor değil,karizmatik diil bişii diil...Boşver artık ..Focusunun tafını çıkart..Hemde TitX hem de TDCI...Daha iyisi yok Türkiyede...

Bora bey,kamera olmadı demek.Olsa kesin resim eklerdi.Ayrıca C-Max kullanana gÖre spor bir arac veya kamyonet oluyor.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hayırlı olsun aracınız

Kesinlikle hak veriyorum bahsettiğiniz cifte standarta hatta bundan da duydugum rahatsizligi forda bildirdim sadece turkiyeye boyle satiyoruz diyebildiler

böyle memlekete böyle donanim diyorlar kisacasi cmax gercekten cok güzel bir arac ama segmentler farklı ihtiyacınıza yonelik bir arac almişsınız sanırım.

tekrardan hayirli olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.