Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

C-Max İle Tanışmam :)

Batu Aydın

Soru

1248906869571.jpg1248906869616.jpg1248906869593.jpg

1248906869578.jpg

ama galiba afrikadakilerdede otomatik park yok

RESİMLERİ YÜKLEMEYİ BECEREMEDİM ANLATIMDAN ANYAMADIĞIM İÇİN ÇOK PARDON :)

KONU YANLIŞ YERDEDE OLABİLİR TAŞIYABİLİRSİNİZ YENİYİZ BİRAZ AMA ALIŞACAĞIZ ARTIK AMA FORUMDAKİLER ÇOK SICAK CABUK ALISICAZZ :)

Öncelikle merhaba :D:D

Şu Focusa bakın bu arabalar afrikadaki focus lar arabanın iÇi sonyli bÜyÜk tft gÖstergeli ben anlamıyorum su focusları niye getirmezler afrikadaki adam bu arabayı bu haliyle ne yapsın bizim focuslarda ise normal klasik FORD DAB ses sistemi var yani bi tek bizde bu araba bÖyle yani bizi kÜÇÜk mÜ gÖrÜyorlar ? ben galeriye yemin ediyorum

ilk focus almaya gittim ilk focusa aşık oldum her gÜn nerdeyse girip resimlerine videolarına bakıyordum :D gittiğimde ise galeride tıpki bora beyin sedan şeker kırmızısının aynısı vardı bindim baktık tamam herşey cok guzel ama bir radyo ve hesap makinesi ekranı beni bitirdi ama gene satış temsilcisiyle masaya oturduk bi 10 dk lık bi işi cıktı bir kişi arabasıyla ilgili problem mi ne cıkarmıs o arada ben biraz daha bakıyım dedim ve focusdan sonra ilk gÖzÜme Çarpan mondeo beyaz full ve station wagon vardı full pioneer video oynatan navigasyon kafam kadar bi gÖsterge ekranını gÖrdÜm :) ve cok beğendim fiyatına bak 68.000 tl yazıyordu Şaşırdım :o benim focusa herşeyi tam 65.000 tl dediler ama babalar gibi navigasyonlu mondeo ya 68.000 tl fiyat biÇmişler nasıl dedim iÇimden dur bakıyım dedim bÖyle uzaklardan bi araÇ gÖrdÜm ÖnÜ KUGA ya benziyordu koştum ki bir bakıyım sony'li c-max otomatik parkı varmı dedim var dediler sevindim otomatik bagaj kapağı falan gerÇekten cok etkilendim cam tavan dedim :) bi soru daha sordum bu araÇ ne kadar ?? diye hesaplattık :) dediler her şeyiyle 64.000 tl full dediler bunları niye anlattım bilmiyorum ama :) yani bir tek c-max e sony koyup ve bayağı bir Özellik yÜkleyip sonysiz ne biliyim focusa da aynı fiyat biÇtiler anlamıyorum gevurlar bizden nefret mi ediyorlar da sony yada navigation ve my ford ve my lincoln touch ı pazarlamazlar neyse bÖyle bÖyle :) sonunda iÇimden :kıhkıh: ama sonra c-max'ı cok begendim fiyatını da en fulunu sipariş verdim ve inş... bu cumartesi kartal samandıra atılgandan alacağım okuyanlara teşekkÜrler :):) :D:) :)

Batu Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

bide focus küçük c-max benim quasqai kadar biraz daha büyük hatta qasqai den :D aslında şeker kırmızı c-max e güzel olur :D bide o tipiyle derken sırtı kambur falan anlamadım da :D:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bide focus küçük c-max benim quasqai kadar biraz daha büyük hatta qasqai den :D aslında şeker kırmızı c-max e güzel olur :D

C-max te güzel bir turuncu renk var..Ama satışda var mı bilmiyorum, Ford 'un özel ayrılmış arabasına binmiştim..Güzeldi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

c-maxin arka tasarım arkaya aşağı doğru iniyor,kambur gibi duruyor..Ben ilk başta farketmemiştim,taaki arka yn çaprazdan bakınca resmen soğudum tasarımından..Ön duruşu fena diil...Sony var güzel ama yine gÖsterge arası ekran cüccücük....Birde Sony çokda fazla hava katmamış,bilmiyorum ben çok beklediğim gibi gÖrmedim....Tekrar hayırlı uğurlu olsun,güzel günlerde kullanın..Fotoları bekliyoruz,sevincinizi hep beraber bpaylaşalım :D)Saygılar...:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bora bey bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ediyorum bide hesap makinesi ekranını halletim :D otosanı aradım dedimki c-max'imi cumartesi alıcam bu ekranın büyük olanı var mı ? dedim dedilerki evet var ve yanlış anlamadıysam galiba focus III ün şimdiki partisi en yeni gelen arabalarda titanyum da renkli göstergeyi sunuyorlarmış bizim burda temden giderken maltepe de büyük ford yedek parça ve dağıtım merkezi var telefonunu aldım arıcam bugun gelişmeleri yazarım bide benim c-max MPV segment o yüzden kambur yani bütün aile arabaları kambur ve şekilsiz ama içi gayet ferah ve rahat ki ford diğer araçlarına bakınca çok harika bir araba yapmış mpv segmentine göre gayet başarılı :D

Anlatım ve link için teşekkürler :D

yusuf bey teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bora bey bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ediyorum bide hesap makinesi ekranını halletim :D otosanı aradım dedimki c-max'imi cumartesi alıcam bu ekranın büyük olanı var mı ? dedim dedilerki evet var ve yanlış anlamadıysam galiba focus III ün şimdiki partisi en yeni gelen arabalarda titanyum da renkli göstergeyi sunuyorlarmış bizim burda temden giderken maltepe de büyük ford yedek parça ve dağıtım merkezi var telefonunu aldım arıcam bugun gelişmeleri yazarım bide benim c-max MPV segment o yüzden kambur yani bütün aile arabaları kambur ve şekilsiz ama içi gayet ferah ve rahat ki ford diğer araçlarına bakınca çok harika bir araba yapmış mpv segmentine göre gayet başarılı :D

Anlatım ve link için teşekkürler :D

yusuf bey teşekkürler

Ekran mevzusu hakkında bilgilerinizi bekliyoruz

Cok teşekkürler

--- iPhone Yolladı ---

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bir fordunuz var ama bir FOCUS'unuz yok...eheheheüeeee....Hayırlı uğurlu olsun FORD'unuz....Allah'tan Connect felan almamışssınız....Fotoğrafları en kısa zamanda bekliyoruz....Focus olmasa da idare eder işte....Şaka şaka..Takılıyorum size....Allah kazasız belasız günlerde kullanmak nasip etsin,güzel günlerde kullanın inşallah.... :P:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

çok çok çok teşekkürler hepimize :D kamera işini hallettim uyumluymuş getirttim taktırcam arabaya pazartesi sonra şasi masi ben inanmıyorum servisteki adamlar full tecrübesizlikten atıp tutuyorlar bende otosandan işte direk bu göstergeyi getirin dicem bi ara giderseniz c-max için sorarmısınız beni yakında yedek parça bölümü dövecek o kadar çok sordum ki :pist: ? :yeah::)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim yakışıklılığıma ve karizmama bakıyorlardır Cem bey,yoksa Titanyum X Sunruuflu Şeker Kırmızı Focus 3 üme bakacak diiller ya,onlarda da canavar gibi (!!) Beyaz C-Max vardı :)

Bencede sana bakıyorlardır. İleride tekrar karşılaşırlarsa parmakları ile gösterip

- işte bu! işte bu!

diyebilmek için iyice hafızalarına kazıyorlardır seni.. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.