Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

% kaç indirimli ailem?

bilmiyorum :)

Ozan sen ilk powershift mi alsam diyordun sonra ecoboost şimdi de tdci almış gözüküyorsun :) fiyatlar neye ait ?

dizel olan 500 lira daha ucuz olabilirmiş.

evet aynen öyle, en son powershifte karar vermip arabayı almaya gittik babamla, önce servisteki ustamıza uğradık, ne yap ne et dizel al dedi. babam zaten cmaxten her konuda çok memnun :) dedem 1.6 benzinli çok yakıcak diyip duruyordu. fiyat bizi aştı ama toparlıcaz artık diyerek aracı aldık. şuan sadece vergisini yatırdım faturası kesildi, 20sine kadar tamamlıyıp teslim alıcam. benim benzinli düşünmemdeki neden, evle okul arası 2-3 km olması ancak ustam hiç bişey olmaz rahat ol diyince almış olduk :)

fiyatlar neyin derken?

izmirdeki tüm bayilerle konuştum 55-56 civarında fiyat verdiler, ilk focus bakmaya başladığımda izmir arkas 47600 fiyat vermişti, tam haziran sonuydu, temmuz girince direk 2000tl koydular ve düşüremedim. poweshifti istanbul ve eskişehirden sordum, eskişehir güzel fiyat verdi ancak gitmeye değecek kadar değil :) izmir otokoçla çok cebelleştim ama daha fazla düşüremedim. izmirdeki diğer bayiilerde düşmeyince aldım.

yanlız o indirimden yararlanıp aldığın aracın devrini bir yıl yapamıyorsun diye duydum....

Konuşmadık ancak enaz 6yıl araç bende :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o konuda haklısın ..Otosanın daha fazla indirim yapması hoş değil. Diğer firmaların reel fiyatı ile otosanın reel fiyatı arasındaki farktan çok daha fazla liste fiyat farkı var.

Bundan sonra bu konuda dikkatli alacağım

P.tesi itibarıyla %3 zam bekleniyor..

Trend olacak gibi bununla birlikte listesi 46 gibi oluyor. (1.0)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otosandakiler toplantı yapıyormuş

- % 1 zam yapalım

- % 2 zam yapalım

- %3 zam yapalım.

- yetmez la bu zam. ne yapsak alıyorlar. %5 yapalım

- yok lan o kadar da olmaz abartmayalım .

- vs vs

Toplantı bu minvalde devam ediyormuş. Daha karara bağlayamamışlar :D

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.