Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Bugün honda nın sitesine baktım. Civic sedan ve hb nin donanım ve fiyatlarını karşılaştırınca, yeni focusun bu donanımları ve yeni çıkan bi araç olduğunu göz önüne alınca bırakın benzinlisini dizellerinin bile çokta pahalı olmadığı kanısına vardım.

Şu anki ekonomik durumum doğrultusunda(evin kredisi bitene kadar en azından) yeni ve sıfır tüm c segmenti pahalı benim için o ayrı tabi. B)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi bu fiyatlar kesin mi arkadaşlar? Çünkü genelde ford bir fiyat verip insanları panikletiyor,sonrada fiyatları elindeki benzinlilein satışına göre bir aşağı bir yukarı çekip duruyor....Örneğin elinde bolca benzinli varken dizellerin fiyatlarını uçuruyor,benzinli stoğu bitince dizellerin fiyat düşüyor...Bu durumda da sonysiz ve paketsiz titanyum donanımları bitirinceye kadar dizellerin fiyatını çok yukarda tutup (çünkü gelen arabaların çoğu benzinliymiş) benzinli titanyumlar tükendikten sonra fiyatları aşağüı çekebilir. Ford otosan alıcıyla tam bir satranç oyunu oynuyor. Aslına bakarsanız tam bir kapitalist satış politikası ama olan bizim gibi sazanlara oluyor B)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün honda nın sitesine baktım. Civic sedan ve hb nin donanım ve fiyatlarını karşılaştırınca, yeni focusun bu donanımları ve yeni çıkan bi araç olduğunu göz önüne alınca bırakın benzinlisini dizellerinin bile çokta pahalı olmadığı kanısına vardım.

Şu anki ekonomik durumum doğrultusunda(evin kredisi bitene kadar en azından) yeni ve sıfır tüm c segmenti pahalı benim için o ayrı tabi. B)

donanım olarak eskisinden farklı ne var ki herkes donanım diye tutturmuş. reklamı yapılan donanımların hiçbirisi yok şu andaki yeni focuslarda. o donanımlarda paket olarak sunulur fiyatı 60 binden aşağı da olmaz. eğer bir firmanın ya da arabanın iyi olduğundan bahsedilecekse bence standart donanımlarına bakılmalı. focus standart olarak ne sunuyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

donanım olarak eskisinden farklı ne var ki herkes donanım diye tutturmuş. reklamı yapılan donanımların hiçbirisi yok şu andaki yeni focuslarda. o donanımlarda paket olarak sunulur fiyatı 60 binden aşağı da olmaz. eğer bir firmanın ya da arabanın iyi olduğundan bahsedilecekse bence standart donanımlarına bakılmalı. focus standart olarak ne sunuyor?

Pardon ama bu segmentte hangi firma reklamında gösterdiği yada yeni getirdiği donanımların hepsini standart aracına koyuyor acaba ? Firma standart donanımlarını artırısa doğal olarak baz aracının fiyatıda artar, nasıl ki hyundai yeni accentte bi çok donanımı standart yapıp daha önce era adı altında 22-23 den başlayan fiyatlarla sattığı aracı yeni donanımlardan vs. dolayı 34 binden satmaya çalıştığı gibi. Öyle düşünen birisi üst segment baksın hatta E sınıfı. Ancak o zaman standart donanımlar tatmin eder. Ford da sınıfındaki araçlar standart ne sunuyorsa aşağı yukarı onu sunuyor. Focus un yeni donanımlarını önceki kasanın baz ve tit. donanımları ile vede sınıfındaki rakiplerinin baz ve full modelleri ile kıyaslamak gerekir. O zaman eskisinden donanım farkı varmı yokmu rahatlıkla anlaşılır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.