Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Bakim canııım...

Belki ileride yeni nesil Kuga alırız :kırbaç:

İnş :) ben test etmiştim teee ne zaman :D Hatay'a geç geliyormuş canmmm :yemek:

Doktorum, Yakup ona bakma derken F3 trendi kastetti sanırım. Tit. göre malzeme kalite farkı var diyordu.

evet ondan bahsettim..Umarım yansıtmazlar bu farkı ama sanmıyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün Ankara Tan otoda Titanyum 115 Ps TDCI Aytozugri Focus 3 56.400 TL.Fiyat vermişlerdi...Ama arabanın içi çok kirliydi ve Titanyum donanımı bile boş gibiydi arkadaşlar...Dışarıya da Şeker Kırmızı Style donanımlı bir Focus 3 koymuşlardı,Fotolarda göründüğü kadar hoş görünmedi gözüme..Sanırım ben Kum Gri rengi alıcam..Daha güzel göründü gözüme...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

jettaaaaaaaaa ben diyommmmmmmmm.rocker alıcak.........

not.kimse f3 hb almasın diye napayımmmmmmmmmmm.........:öp:

Dedikodumu mu yapıyorsunuz bakiim :rolleyes: Abiler ben 3 araba arasında gidip geldim son zamanlarda,ama en sonunda Focus 3'ü terketmemeye karar verdim..Haa evet Sedan alacağım ama arkadaki "İ"stepneyi küçülteceğim...Sonyi takıp sanrufumuda açıcam,"olmayan" saçlarımı dağıta dağıta dolaşcam :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dedikodumu mu yapıyorsunuz bakiim :rolleyes: Abiler ben 3 araba arasında gidip geldim son zamanlarda,ama en sonunda Focus 3'ü terketmemeye karar verdim..Haa evet Sedan alacağım ama arkadaki "İ"stepneyi küçülteceğim...Sonyi takıp sanrufumuda açıcam,"olmayan" saçlarımı dağıta dağıta dolaşcam :D

Yok dostum ne dedikodusu, hakkında konuşuyorduk sadece :D:öp:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok dostum ne dedikodusu, hakkında konuşuyorduk sadece :rolleyes::öp:

Galiba en isyankar Focus 3 bekleyen kişi benim burada,bakmayın siz bana,ben konuşur,atar tutar sonra gider yine Focusu alırım,Focus takıntısı var bende,hemde psikiyatrlık derecesinde yani :D

Bu arada o kadar para verdiğimiz arabalarda yolcu koltuğu yükseklik ayarı ve usb olmaması beni tilt ediyor..Adamlar astra cosmo donanıma herbişeyi koymuş,yolcu koltuğu yükseklik ayarını unutmuş....Jettada da aux girişi var usb yok...Hyundai ve kialarda,ve hatta chery lerde bile var bu donanımlar arkadaş....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Galiba en isyankar Focus 3 bekleyen kişi benim burada,bakmayın siz bana,ben konuşur,atar tutar sonra gider yine Focusu alırım,Focus takıntısı var bende,hemde psikiyatrlık derecesinde yani :öp:

Bu arada o kadar para verdiğimiz arabalarda yolcu koltuğu yükseklik ayarı ve usb olmaması beni tilt ediyor..Adamlar astra cosmo donanıma herbişeyi koymuş,yolcu koltuğu yükseklik ayarını unutmuş....Jettada da aux girişi var usb yok...Hyundai ve kialarda,ve hatta chery lerde bile var bu donanımlar arkadaş....

Çok haklısın bu tür gariplikler bi çok markada hatta Audi'de bile var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aha bir kel daha,yaşın kel kardeşliği :kıhkıh:

Ben ektirttim eski usulde 2002 de.1800 kök ektiler 3600 dolar aldılar.Saçımım tanesi 2 dolar..Sigorta yaptırttım saçlarıma,Jennifer Lopez bacaklarına ben saçlarıma.Ehehehehhhüüüü....

Diğer markalarda da gerçekten saçma eksiklikler var,adamlar küçücük şeylerden ne kadar kar ediyor demekki ki koymuyorlar o donanımı...Fakat fiyat-donanım anlamında ben en uyumlu araba olarak Skodayı gördüm.Dün baktım skoda ve seata,seatların içi çok kötü çok düz ...40 bin Tl istiyorlar ibizaya ona rağmen...Skoda Octavia çok iyi ama onunda iç ışıkları 1980 model arabalardaki gibi yeşil yanıyor hala...

Ben Focusta bir eksiklik daha keşfettim.Sedanlarda arka bagaj kapağının içine kaputu kapatmak için tutamaç koymamışlar,yine parmaklar çamurlanacak,arka kaput altı parmak izi olacak desene :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.