Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

silinen mesajların arşivini çıkarırsanız gösteririm. konu hakkında yapılan yorumları silmezseniz yazacağız ama ne mümkün???sizin keyfi muamelelerinize cevap yazmaktan konuyu unutuyoruz. tamam tamam en güzel, en iyi, en ucuz, müşteriyi en çok düşünen ford:)

Dostum senin amacın anlaşılıyor, daha fazla uzatmayacağım anlamak isteyen anlamıştır...Konuyu burada uzatırsan tabiki silinecek excl.gif

kuralları hiç okumadın sanırım excl.gif

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herkes kendini kontrol ederse başkalarının kontrolüne gerek kalmaz. Keyfi mesaj silme ve insanları kendi gibi düşünmüyor diye eleştirdiğiniz kanısındayım. yoksa kimseyle alıp veremediğim bir şey yok. psikanaliz tahlilinizi kendinize saklayın bence. aynen araç tahlilinde yaptığınız gibi. "arabayı en iyi ben bilirim donanım-fiyat-konfor-mekanik- aerodinamik- estetik konularını her açıdan değerlendirdim ve ford en iyisi" düşüncenize burada destek bulursanız muhabbet oluyor yok karşı fikir sunulursa mesaj silinir, huzursuzluktan bahsedilir...

dikkat çekmek için yanlış bir yöntem ve sıkıcı...bence başka yöntemler denesen de senden birşeyler ögrensek...silinmişse silinmiş nolucak benimde silindi kaç kez...admin biraz kıl bu konularda ama burası onun yönetiminde iki şık var ya kalırım ya da giderim...ben kalıp birşeyler öğrenmeyi tercih ediyorum...sende öbür forumdan geldiğine göre aslında sevdin demektir burayı...psikanaliz falan değil olay...çok kırıcı ve sert konuşuyorsun konu bu...

ford konusunda en iyi falan demedim...arabayı senin dediğin şekilde anlatmadım...lütfen yapma artık ve arkadaş olalım belkide çok iyi anlaşırız...keyfini çıkart kimse kimseye zorla ford satacak hali yok ben yakubu tanıdım gördüm sevimli bir genç delikanlı ama kafayı fordla yemiş onun için fanatik ve kendi kendine bizim göremediğimiz şeyleri görüyor ve zeki biri...

sende kendine ait bir konu başlığı ac ve orada gördüğün eksiklikleri yada fazlalıkları yaz bilgilendir bizi...sana iyi akşamlar diliyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dikkat çekmek için yanlış bir yöntem ve sıkıcı...bence başka yöntemler denesen de senden birşeyler ögrensek...silinmişse silinmiş nolucak benimde silindi kaç kez...admin biraz kıl bu konularda ama burası onun yönetiminde iki şık var ya kalırım ya da giderim...ben kalıp birşeyler öğrenmeyi tercih ediyorum...sende öbür forumdan geldiğine göre aslında sevdin demektir burayı...psikanaliz falan değil olay...çok kırıcı ve sert konuşuyorsun konu bu...

ford konusunda en iyi falan demedim...arabayı senin dediğin şekilde anlatmadım...lütfen yapma artık ve arkadaş olalım belkide çok iyi anlaşırız...keyfini çıkart kimse kimseye zorla ford satacak hali yok ben yakubu tanıdım gördüm sevimli bir genç delikanlı ama kafayı fordla yemiş onun için fanatik ve kendi kendine bizim göremediğimiz şeyleri görüyor ve zeki biri...

sende kendine ait bir konu başlığı ac ve orada gördüğün eksiklikleri yada fazlalıkları yaz bilgilendir bizi...sana iyi akşamlar diliyorum...

Admin 1-2 kez bana da kıllandı ama kıvrak çalımlarla atlattım forumda ceza almaktan...Baktım ki admin beni anlamıyor,biz ayrı focusların insanıyız dedim kendisine...Allahtan o da olgun bir insan ki Ya Benim Forumumunsun Ya da Toprağın demedi,anlayışla karşıladı...Ben de güzel güzel yeni focusu eleştşirebiliyorum artıkın :)) :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet ya fordun bu adama f3 ü resmen bedava vermesi lazım...fordun avukatı gibi kerata...ama doğru olan şu o diyorki...tamam eksiklikleri var ama hangisinin yok...bu yüzden de eleştirirken diğer markaların eksiklikleri ile karşılaştırıldığında focusun avantajlı olduğu görülecektir...

demek sende yırttın ha rocker süpersin ya....kendine bi konu başlığı ac ya seni izlemek cok güzel tespitlerinide anlatmak bugün türk halkının arabayı begenme aynen öleler zaten...motoru acıp sanki makine mühendiside boş boş bakarlar....

onu bırak inşaat sahasında çalışan vinçleri dakikalarca seyrederler onu hiç anlamam...

61.300 ha vay be...focusa binmek için artık demek çok zor olucak...ucuzlamasını beklesen nolurki en fazla 55.000-57.000 napalım....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konu ne yazıkki atışmalarla uzamış, tanıdığım Karadenizli ve Adanalı arkadaşlarımın ortak özelliklerinden biri biraz kolay fevrileşmeleri ya da inat etmeleridir; ancak bu kabuklar bir kere kırıldı mı gerçekten ömür boyu süren dostluklar kurabilirler.

Kendim Karadenizli yim ve her zaman her konuda güvenebileceğim arkadaşlarımın çoğu Adanalı dır, onlara göre de ben aynı şekilde.

Bunu neden yazdım; arkadaşlık ortamındaki atışmalar beni gerçekten üzer ondan..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

61.300 mü ?

Çok değil mi yahu_?

E daha Powershift gelecek...65 olur gari :)

3 Sene sonra max. 60 Bin Lira'ya Focus III 4k 1,6 TDCİ Powershift Titanium X Paket+Sunroof alırım diyordum.

Umarım hayal kurmuyorumdur.

55-56 bin'e alacaksın abi :) Trust me :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok pahalı abi :) bu paraya bu araba alınmaz dimi ? ne alınır bişey alınmaz tokiden ev alınır taksit taksit ödenir :D

Beklenti, ihtiyaçlar ve olanaklar doğrultusunda kimine göre ev alınır kimine göre o fiyata arabanın lastiği alınır. :)

Burdaki pahalı fiyattan kastın, hybirdler için biçilen 100 tllik rakam sanırım. Yoksa yeni focuslar şimdilik eskisine göre pahalı, rakiplerine göre eşdeğer sayılır ama düşecektir fiyatlar. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi hybird bilmemde focus cidden çok pahalı yani rakiplerine göre ucuz olabilir ama oda rakiplerinin çok daha pahalı olduğundandır bilemiyorum gerçekten gidiyim güncel kasadan bi tit-x alayım dedim oda yok dediler :) arabasız kaldım :) Bu yazıda arabasız geçiricez galiba bu gidişle

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.