Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Tam boy stepne avrupada yok zaten,bazı ülkelerde yarım boy var sadece,hatta minik boy bazısı...Türkiyede vatandaş stepneye bakıp,"la gardaşım o da ne ööle güççücük istepneyi goymuşlar,ince istepnemi olurmuymuş" diyerekten sırf bu nedenden o arabayı almaktan vazgeçtiklerinden Otokoç'ta bunun olmaması için tam boy "İstepne" koymuş sanırsam :lol:

Dogru tespit, o yüzdendir muhtemelen. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sahsuvaroglnda ki eleman bu cevabı vermişti

Valla ben Şahsuvaroğlundaki eleman diilim Yakup,ama Türk insanını en iyi Türk İnsanı tanır. Şimdi başka bir örnek daha veriim.mesela şu göstrge arasındaki ekran..Küçücük..Ama bizim insanımız arabaya oyurunca ne o göstergeye bakar nede müzik setinin ne kadar fonksiyonel olduğuna.Arabya oturur,eliyle tavan arasını şöööyle bir ölçer,sonra koltuğu ileri geri çeker,arkaya geçer,dizlerini ön koltuğa yapıştırmak için azamai çaba gösterdikten sonra,bagaja geçip hmen stepneye bakar (nedense) ,öne gçer motor kaputunu açr,bişii anlamaz ama dikkatli dikkatli bakar,sonrada başlar,tavan alçak,navigasyon yok,içi dar,tipi bozuk diye eleştirmeye...Ne incelemeyi bilir ne de teknoojiyi...Ama çok süper eleştiri yapar...:rolleyes:)Türk erkeğinin çoğu audi,mercedes,bmw ile diğer arabaları karşılaştırır,asla kendi segmenti ile karşılaştırma yapmaz....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben Şahsuvaroğlundaki eleman diilim Yakup,ama Türk insanını en iyi Türk İnsanı tanır. Şimdi başka bir örnek daha veriim.mesela şu göstrge arasındaki ekran..Küçücük..Ama bizim insanımız arabaya oyurunca ne o göstergeye bakar nede müzik setinin ne kadar fonksiyonel olduğuna.Arabya oturur,eliyle tavan arasını şöööyle bir ölçer,sonra koltuğu ileri geri çeker,arkaya geçer,dizlerini ön koltuğa yapıştırmak için azamai çaba gösterdikten sonra,bagaja geçip hmen stepneye bakar (nedense) ,öne gçer motor kaputunu açr,bişii anlamaz ama dikkatli dikkatli bakar,sonrada başlar,tavan alçak,navigasyon yok,içi dar,tipi bozuk diye eleştirmeye...Ne incelemeyi bilir ne de teknoojiyi...Ama çok süper eleştiri yapar...:rolleyes:)Türk erkeğinin çoğu audi,mercedes,bmw ile diğer arabaları karşılaştırır,asla kendi segmenti ile karşılaştırma yapmaz....

Maalesef dediklerinizin çoğu doğru.Galiba bu yüzden satış temsilcisi arkadaşlarda doğru dürüst bilgiye sahip olamıyor.Neden olsunlar ki!

Müşteri kitlesinin çoğu neyi kıyaslayacağını bile bilmiyor !

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herkes kendine göre değerlendirir arabayı. insanların öncelikleri sizin alay konusu olacaksa size yapılacak olan alaylara da gereken hoşgörüyü gösterebilecek misiniz acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burdakiler turk değil mi :rolleyes:

Saka maka maalesef boyle , hal boyle olunca. Firmayı eleştirmek de haksızlık oluyor :wub:

Önce kendimize bakmalıyız özün sözü :P Genel olarak

turk ne yaaaaa? her şeyi çok iyi biliyorsunuz ama Türk yazmayı beceremiyorsunuz. fordu koruduğunuz kadar konuştuğunuz dili de korumaya çalışsanız ne kadar güzel olur değil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizi özel mi yolluyorlar . Cepten giriyorum kardesim t9 öyle yazdı. NapcaZ şimdi ? Özür diliyor tel sizden ve değerli dilinizden

Gerginlik oluşturacak mesajları yazıyorsunuz sonra silince neden diyorsunuz?

Yorumlara saygı göstermek gerek ve ek olarak kişileri tanımadan itham da bulunmak hiç hoş birşey değil..

Saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili adanus;

Yazdığınız mesajlarda üslubunuza lütfen dikkat ediniz.Kırıcı olmaya hiç gerek yok.Unutmayın ki burası bir paylaşım platformu.Fikirlerinizi beyan etmekte elbette ki özgürsünüz ancak bu gerginlik yaratılmadan yapılmalı,kalp kırmak hoş değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bazı insanların ruhu huzursuzdur...ve huzursuzluktan beslenirler...

ama ben adanusun iyi biri olduğunu ve konuşursak böyle neden gergin davrandığını anlamamıza izin vereceğini sanıyorum...yoksa ortalığı germek kadar insanın kendide gerilir...

adanus neden sertsin bu kadar?bize anlat ne iş yaparsın....nerde yaşarsın....kaç yaşındasın ve karakterin ve sözlerin neden bu kadar sert....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bazı insanların ruhu huzursuzdur...ve huzursuzluktan beslenirler...

ama ben adanusun iyi biri olduğunu ve konuşursak böyle neden gergin davrandığını anlamamıza izin vereceğini sanıyorum...yoksa ortalığı germek kadar insanın kendide gerilir...

adanus neden sertsin bu kadar?bize anlat ne iş yaparsın....nerde yaşarsın....kaç yaşındasın ve karakterin ve sözlerin neden bu kadar sert....

herkes kendini kontrol ederse başkalarının kontrolüne gerek kalmaz. Keyfi mesaj silme ve insanları kendi gibi düşünmüyor diye eleştirdiğiniz kanısındayım. yoksa kimseyle alıp veremediğim bir şey yok. psikanaliz tahlilinizi kendinize saklayın bence. aynen araç tahlilinde yaptığınız gibi. "arabayı en iyi ben bilirim donanım-fiyat-konfor-mekanik- aerodinamik- estetik konularını her açıdan değerlendirdim ve ford en iyisi" düşüncenize burada destek bulursanız muhabbet oluyor yok karşı fikir sunulursa mesaj silinir, huzursuzluktan bahsedilir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herkes kendini kontrol ederse başkalarının kontrolüne gerek kalmaz. Keyfi mesaj silme ve insanları kendi gibi düşünmüyor diye eleştirdiğiniz kanısındayım. yoksa kimseyle alıp veremediğim bir şey yok. psikanaliz tahlilinizi kendinize saklayın bence. aynen araç tahlilinde yaptığınız gibi. "arabayı en iyi ben bilirim donanım-fiyat-konfor-mekanik- aerodinamik- estetik konularını her açıdan değerlendirdim ve ford en iyisi" düşüncenize burada destek bulursanız muhabbet oluyor yok karşı fikir sunulursa mesaj silinir, huzursuzluktan bahsedilir...

Sayın üyemiz galiba forumu sadece 1 konudan ibaret sanıyorsunuz; lütfen aşağıda ki kategoriyi incele istersen o zaman kişileri biraz tanımış olursun..

DİĞER OTOMOBİL DÜNYASI İÇİN TIKLA

Ayrıca silinen bir mesaj hatırlat bize konu ile alakası olsun ve keyfi silinsin !

Tekrar konu dışında bu başlıkda cevap vermeye devam ederseniz eğer mesajlar silinecek..

EĞER, bir rahatsızlık hisediyorsanız LÜTFEN ''Forum Yapısı -Önerileriniz & Şikayetleriniz'' kısmına YENİ bir başlık açarak dile getiriniz..

Hiçbir üye bu başlıkda bu mesajları okuma zorunluluğu yok..Umarım Anlayışlar karşılar FORUM KURALLARINA uyarsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın üyemiz galiba forumu sadece 1 konudan ibaret sanıyorsunuz; lütfen aşağıda ki kategoriyi incele istersen o zaman kişileri biraz tanımış olursun..

DİĞER OTOMOBİL DÜNYASI İÇİN TIKLA

Ayrıca silinen bir mesaj hatırlat bize konu ile alakası olsun ve keyfi silinsin !

Tekrar konu dışında bu başlıkda cevap vermeye devam ederseniz eğer mesajlar silinecek..

EĞER, bir rahatsızlık hisediyorsanız LÜTFEN ''Forum Yapısı -Önerileriniz & Şikayetleriniz'' kısmına YENİ bir başlık açarak dile getiriniz..

Hiçbir üye bu başlıkda bu mesajları okuma zorunluluğu yok..Umarım Anlayışlar karşılar FORUM KURALLARINA uyarsınız.

silinen mesajların arşivini çıkarırsanız gösteririm. konu hakkında yapılan yorumları silmezseniz yazacağız ama ne mümkün???sizin keyfi muamelelerinize cevap yazmaktan konuyu unutuyoruz. tamam tamam en güzel, en iyi, en ucuz, müşteriyi en çok düşünen ford:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.