Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

kardeşim fiyatları uykulu uykulu mu yazmışlar, çocuklarına mı oynatmışlar anlamadım ki... abuk subuk herşey birbirine karışmış.. trendler titanyumlardan daha pahalı.. :) fiestalarda.. cmaxlerde yine öyle mondeo fiyatları yine garip 120 lik 160 lıktan daha pahalı... ne iş anlamadım... bu gayrı ciddi bir düzenleme olur mu.. kimse okumuyo mu bunları.. hep yapıyolar bunları .. bizi de ciddiye almıyolar demekki... burası ford un sitesi mi yokssa bakkal mahmut un sitesi mi anlamadım...

Düzeltmişler gööya...Ama fiyatlara bakınca dudağınızın uçuklamaması imkansız....Demekki millet alıyor kardeşim,yoksa bu fiyatlarda donanımı eksik focus satabilmeleri mümkün değil..Araştırmyan,sormayan,okumayan,düşünmeyen,kendi aklına değilde başkalarının söylediklerine inanan güvenen Türk insanının bu hali sürdüğü müddetçe bu focus 3 ün fiyatı 90 Bin TL ye bile çıkar..... :D

YkP CgTy tarafından düzenlendi
Kullandığımız kelimelere dikkat edelim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 3'ün rakibi değilki artık astra....Focus passatla felan aşık atıyor....Biraz zorlasa audi a4 le aynı fiyata satılacak....Bu gisdişle de a4 ten daha pahalıya satılursa şaşırmıcam....Hayır inada bindirip alıcam almasına da hakkaten yunanistanda bile daha dolu donanımla satılan focus 3 e daha çok para verip daha az donanımla almak istemiyorum.....Almayacağımda bu gidişle...Alnımızda enayi yazmıyor sonuçta....Ama enayi o kadar fazlaki ülkemizde otosan her ay 2 milyar geçirsede,başbakan almayın desede gidip alıyorlar....Haa başbakanı takmıyorlar güzelde kardeşim bari zekanızı kullanın diycem o zamanda hakaret sayılacak....Neyse artık....Bekleme sınırına 3 ay kaldı....3 ay sonra belkide burada yeni arabam diye size çok daha ucuza satılan bir arabayı tanıtabilirim..Focus takıntımız var diye gerizekalı da değiliz sonuçta....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mondeo daki kör nokta opsiyonu gibi olursa yandık... kör nokta citroen de 300 tl lik opsiyonla satılıyor... mondeoda adaptif hız kontrolle beraber yaklaşık 5000 lira ... komik ama.. sanki arabayla beraber karavan veriyolar.. 5bin lira ne yaa.. basit bi donanım değil mi bu.. değilse diğer markalar çakma mı satıyo... anlamadım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Koç un alışıldık hareketleri bunlar; yıl sonu yaklaşınca geçir, yıl sonunda geçirdiğini geri çıkar ver milletin eline. (fiyat farkını)

"Ford da çılgın indirim" reklamları sonra..

Bunu hep yapıyorlardı ama güzelim araçların ikinci el piyasalarını ve imajlarını etkiliyor bu tutum, adamların umrunda değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 3'ün rakibi değilki artık astra....Focus passatla felan aşık atıyor....Biraz zorlasa audi a4 le aynı fiyata satılacak....Bu gisdişle de a4 ten daha pahalıya satılursa şaşırmıcam....Hayır inada bindirip alıcam almasına da hakkaten yunanistanda bile daha dolu donanımla satılan focus 3 e daha çok para verip daha az donanımla almak istemiyorum.....Almayacağımda bu gidişle...Alnımızda enayi yazmıyor sonuçta....Ama enayi o kadar fazlaki ülkemizde otosan her ay 2 milyar geçirsede,başbakan almayın desede gidip alıyorlar....Haa başbakanı takmıyorlar güzelde kardeşim bari zekanızı kullanın diycem o zamanda hakaret sayılacak....Neyse artık....Bekleme sınırına 3 ay kaldı....3 ay sonra belkide burada yeni arabam diye size çok daha ucuza satılan bir arabayı tanıtabilirim..Focus takıntımız var diye gerizekalı da değiliz sonuçta....

kardeş kusura bakma ama neyse yazdıklarına biraz dikkat et tek akıllı sen değilsin bende 3 ay bekledim focus 3 için sonra baktım her ay bindirme yapıyorlar 20 gün önce aldım iyiki de almışım yoksa yoksa ayırdığımız her kuruşun daha fazlası zamlara gidiyordu. ha sen aralık ayını bekle bindirim olmadan indirim olmaz o zamana kadar 3-5 bin daha koyorlar fiyatlara sonra biraz indirim yaparlar sen o zaman uyanıklık yapar alırsın canın sağolsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.