Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

valla bu zihniyet o özellikleri getirir % 1 ihtimal ama o zaman alacağınız en üst donanımlı araba 65-70 bin arası olur.. onu da belirteyim :ph34r:

Benim tahminim hep doğru çıkar,otosan avrupada satılmayan alt donanımları kakalar türkiyede,sonrada modası geçtikçe diğer özellikleri parça parça getirir yüksek fiyata onları da kakalar voliyi vurur...Opel avrupa firması,adını asla kötüye çıkartmıyor,filolara bile satış yapmıyor pek...Filo arabası kaç tane astra var ortalıkta?? Ama focustan fiestadan geçilmiyor ortalık..Dünanın parasını verip kişiliksiz filo arabası zannedilen araba almak istemiyorum artık...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim tahminim hep doğru çıkar,otosan avrupada satılmayan alt donanımları kakalar türkiyede,sonrada modası geçtikçe diğer özellikleri parça parça getirir yüksek fiyata onları da kakalar voliyi vurur...Opel avrupa firması,adını asla kötüye çıkartmıyor,filolara bile satış yapmıyor pek...Filo arabası kaç tane astra var ortalıkta?? Ama focustan fiestadan geçilmiyor ortalık..Dünanın parasını verip kişiliksiz filo arabası zannedilen araba almak istemiyorum artık...

valla burada gerçekten doğruyu savunup marka fanatiklği yapmadığınız için size teşekkür ederim.. burada fanatiklik yapmaya gerek yok.. bizde bazıfirmaların araçlarını alanlar gibi(marka vermiyorum arkadaşlar alınmasın) 60 bin verip klimasız araca binmeyelim sonra..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:ph34r: Şimdi broşüre bidaha baktım.Avrupada FORD DAB audio denen müzik sistemi 3.5 inçlik ekranla orta donanımda satışa sunuluyor.Bizde ise titanyumda hatta titanyum x de aynı müzik sistemi ve aynı 3.5 inç ekran var. Ya otosan hata yapıyor (saf olursak) ya da avrupadan daha fazla para verip avrupalının orta donanımını titanyum x diye kakalıyor bize....Galiba otosanda Türk insanını iyi çözmüş :lol: Abi veriyoruz parayı işte en üst donanımsa getir avrupadakinin aynısını o zaman alalım 60 a 65 e ...Ama sen düşük donanımı getirip 60 a 65 e satarsan bende almam o arabayı,bu kadar basit ve göreceksiniz kimsede almayacak...Ortalık yeni model alt donanım beyaz yada metalik gri focus 3 ile dolacak...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dediğiniz gibi zaten bu şekilde o arabaya kesinlikle kimse 60-65 bin vermez.. veren de babasının ford bayii var heralde derim :) yazık ya yazık valla.. 3 ay bekledim ben bu aracı.. zamanıma yazık..tahmin de ediyordum ama ya değişirse demiştim.. ne yazıkki olmadı..

Valla ben 1 senedir bekliyordum,hatta geçen hafta focus 2,5 umu sataken kendimi focus 3 geldi diye teselli ediyordum.Şimdi ise tam bir hayalkırıklığı...65 Bine Skoda Süperb alınıyor abi hemde dizel...Citroen c5 alınıyor hemde dizel...Naapmış bu adamlar böyle yahu.... :ph34r::lol:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olay kedi ciğer Gii gelmeye başladı bana. Konu başlığından kopmayalım lütfen. .. İnanların fikirlerinin isine göre nasıl değiştiğini görebiliyoruz...

Çizgisi olmalı kisinin.

valla eğer bu yorumları siz gerçekten kedi ciğer ilişkisi diye yorumluyorsanız sizin düşüncenize de saygı duyarım..benim burada ne kadar paraya araba alabileceğimi kimseye kanıtlamaya niyetim yok.. ben burada gerçekleri konuşuyorum..marka fanatikliği yapmıyorum..

sevgiler..

saygılar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yahu ne kedi ciğer işi...ben şu anda en üst donanım focusu alabilecek durumdayım Allaha şükür...Ama avrupadaki focuslara bakıp daha az fiyata daha çok özellik alaınabilirken bizde daha çok paraya daha az özellik alınmasının neresi mantıklı yakup kardeşim?? Sen buna nasıl bir mantıklı açıklama getirebilirsin? söyle mantığını anlayayım bende... :ph34r:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hem tabiki fikrim "işime gelmiyorsa=paramı sokağa atmak işim değilse" tabiki değişir...Fikirlerin değişmesi kişiliksizlik değil ufkunun genişlemesi anlamını da taşıyabilir....Sonuçta hepimiz düşünen parasını en doğru şekilde kullanmaya gayret eden insanlarız..Körü körüne futbol takımı tutar gibi marka fanatizmi yapacakta diiliz..Hem ben Forda değil fordu türkiyeye getiren şirkete kızıyorum...O şirketin sahiplerinin babası acaba çocuklarının bu şekilde davrandığını görse mezarından çıkp ne derdi ???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizler üzerinize alınmayın. Sözler geneldir.

Eğer alıntı ibaresi yok ise.

1. Avrupa kıyaslaması yaparsak kitap yazabilirim ? Herfirma adına . . Emin misiniz açıklama istediğinize ?? :ph34r:

@diagnoyics Dostum fanatiklikle ne ilgisi var . ??

Yine tekrar edeyim, daha arabayı görmeden El insaftir yani. Bİr bekleyin yahu :lol: zaman gösterecek. Ayrıca bu derece tartışılıyor olması ilk cümlemi TAMAMEN dogrular niteliktedir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dediğiniz gibi zaten bu şekilde o arabaya kesinlikle kimse 60-65 bin vermez.. veren de babasının ford bayii var heralde derim :ph34r: yazık ya yazık valla.. 3 ay bekledim ben bu aracı.. zamanıma yazık..tahmin de ediyordum ama ya değişirse demiştim.. ne yazıkki olmadı..

hocam ben 7 aydır bekliyorum. kafam okadar karıştıkı . hele bi de görelim de belki fikrimiz otorur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hem tabiki fikrim "işime gelmiyorsa=paramı sokağa atmak işim değilse" tabiki değişir...Fikirlerin değişmesi kişiliksizlik değil ufkunun genişlemesi anlamını da taşıyabilir....Sonuçta hepimiz düşünen parasını en doğru şekilde kullanmaya gayret eden insanlarız..Körü körüne futbol takımı tutar gibi marka fanatizmi yapacakta diiliz..Hem ben Forda değil fordu türkiyeye getiren şirkete kızıyorum...O şirketin sahiplerinin babası acaba çocuklarının bu şekilde davrandığını görse mezarından çıkp ne derdi ???

Bebek emziği isterse alır eline emziği :ph34r: eğer annesi degilse onu uzatan :lol:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani millet isterse (bayiler aracılığıyla) kendi istediğiniz şeyleri seçip alırız..

şuan olan durum bu , kabul edilmek zorunda..zamanla değişmesi için kişilerin yetkli mercilere söylemesi gerekir..

Biz bunları mümkün mertebe söylemeye çalışıyoruz zaten..

Bekliyorum da işte fiyat açıklanınca şöyle oldu olayını eski üyelere hiç olmazsa yakıştıramıyorum..

Pahalı olacağı taa 6 ay önceden söylendi.. 40 binden başlayacak diye ... yanlış mıyım ? öyleysem biri söylesin

Haliyle baz bir benzinli oluyor bu fiyat..dizel ve donanım farkını ekleyince..Bunlarda hayli şey olunca 55 gibi rakam normal... Anlatabildim umarım..Gece gece

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.