Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yazlık-Kışlık Lastik Olur Da Yazlık-Kışlık Jant Olmaz Mı?

Mustafa Karaca

Önerilen Mesajlar

Mert hocam ilk teklif sizden geldi :)

Focusu sattım focus aldım bu focusu da satarsam sanırım yine focus alırım :) eğer satarsam belki sizde olduğu gibi inç sorunu yaşayabilirim.

Ama "bu sizi yıllık ortalama 100 tlden kurtarır" bu açıdan hiç düşünmemiştim. kaba hesap yine gidip 4 tane saç jant alsam 200 tl versem 2 yılda amorti ediyor kendini.

Aslında böyle bir soru sormamın altındaki sebep de buydu, yazlık lastik alacağım yanında da çelik jant alıp yeni lastik yeni jant mi taktırsam buna değer miydi

kesinlikle değer en başta aracınızin tipi güzelleşir madem kapak jant kullanıyorsunuz...kisligi ona takarsiniz yazliga yeni jant on numara bes yildiz olur...çıkma orijinal titanyum jantta alabilirsiniz yada ,style,kullanırsınız daha sonra aracınızı degistirdiniz diyelim hemen satarsınız çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kesinlikle değer en başta aracınızin tipi güzelleşir madem kapak jant kullanıyorsunuz...kisligi ona takarsiniz yazliga yeni jant on numara bes yildiz olur...çıkma orijinal titanyum jantta alabilirsiniz yada collection,kullanırsınız daha sonra aracınızı degistirdiniz diyelim hemen satarsınız

replika almak istemem, orjinal olsun ya da sağlam bir şey olsun diyelim. bana yine masraf görünüyor hadi hayırlısı bakalım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani her yıl paranız cebinize kalır jantta verdiginiz parayı da satinca elde edersiniz tekrar,diyelim ki yeni aracınıza uymadı sizde satarsınız

replika almak istemem, orjinal olsun ya da sağlam bir şey olsun diyelim. bana yine masraf görünüyor hadi hayırlısı bakalım :)

piyasada birçok çıkma sıfır ayarında var jantlar... ben sattim mesela sıfırdan farksızdı.sizde bulabilirsiniz internette var...hemen satılıyor focus jantları
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim Çağlar hocam, lastik alacağım yerden çıkar belki ya da internetten denk gelir. Güzel ve mantıklı şeyler öğrendim bugün  :yeah:

Yani her yıl paranız cebinize kalır jantta verdiginiz parayı da satinca elde edersiniz tekrar,diyelim ki yeni aracınıza uymadı sizde satarsınız
piyasada birçok çıkma sıfır ayarında var jantlar... ben sattim mesela sıfırdan farksızdı.sizde bulabilirsiniz internette var...hemen satılıyor focus jantları

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.