Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Bakım Seti

Kadir Mermer

Önerilen Mesajlar

Kışlık ta var bende buğ çözücü su kaydırıcı felan var küçük buz kırıcı kürek var antrifirizli cam suyu vardı sanırım birde [emoji4]

Bakım yapmanın yazı kışı yok anlamında söyledim ben :) ayrıca aşırı soğuk şehirlerde buğu çözücüymuş o buz kırıcıymış falan bir işe yaramıyor haberin olsun erzurumda bir buz oluyor değil buz sökücü iş makinesi aciz kalıyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakım yapmanın yazı kışı yok anlamında söyledim ben :) ayrıca aşırı soğuk şehirlerde buğu çözücüymuş o buz kırıcıymış falan bir işe yaramıyor haberin olsun erzurumda bir buz oluyor değil buz sökücü iş makinesi aciz kalıyor :D

Anladım [emoji4] ben kullanan var mı diye bi fikir alış verişi yapmak için açtım konuyu [emoji4] kışlık bakım setini işe yaraması bi yana kullanacak bir ortamım yok Antalya nın havası belli zaten [emoji3]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Göğüs sütünü kullandın mı peki Ozan abi [emoji4]

Hayır sadece lastik temizleyici, belki birazda koku. Plastik aksamlara bir şey sürmeyi sevmiyorum beklenmedik etkileri olabilir. Heleki parlatacaksa uzak dursun :)

Hafif nemli bir bezle tozunu almak bence yeterli.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayır sadece lastik temizleyici, belki birazda koku. Plastik aksamlara bir şey sürmeyi sevmiyorum beklenmedik etkileri olabilir. Heleki parlatacaksa uzak dursun :)

Hafif nemli bir bezle tozunu almak bence yeterli.

Bende sütü kullanma taraftarı değilim hafif nemli bezle temizliyorum bende sanırım sadece koku ve jant lastik için olanı kullanicam [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazlıkları da çıkmış. Ford'u bu konuda tebrik ediyorum. Yalnız ben de kışlık setten iki tane vardı. Buz çözücü ve buğu gidericiler işime yaramıyordu. Antifirizleri de güvenemediğimden kullanmadım (far için her antifiriz uygun değil diye bir şey okumuştum, o nedenle üzerinde "farlara zarar vermez" yazmayan antifirizleri kullanmıyorum). Sonuçta ikisini de hediye ettim. Sadece bir tanesinden hanım yağmur kaydırıcıyı aşırmış, camlara kullanıyor galiba :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazlıkları da çıkmış. Ford'u bu konuda tebrik ediyorum. Yalnız ben de kışlık setten iki tane vardı. Buz çözücü ve buğu gidericiler işime yaramıyordu. Antifirizleri de güvenemediğimden kullanmadım (far için her antifiriz uygun değil diye bir şey okumuştum, o nedenle üzerinde "farlara zarar vermez" yazmayan antifirizleri kullanmıyorum). Sonuçta ikisini de hediye ettim. Sadece bir tanesinden hanım yağmur kaydırıcıyı aşırmış, camlara kullanıyor galiba :)

Geçen sene almıştım ben.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.