Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2011 İzmir Otomobil Fuarından Resimler

Önerilen Mesajlar

Buarada araç alımların da en önemli etkenlerden biri servis...

Mesela bizim orada ki servis vw araçlarını mahvetti millet pişman ... Usta yok ellerinde..

O yüzden bunları da araştırıp bölgeye göre araç almak lazım...

--- iPhone Yolladı ---

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup... Diyelim S60 2.0 240Hp aldııııım' date=' gene de S60 a altın kafes demektense "Mondeo" der misin?[/quote']

Sürmek lazım bi :kıhkıh:

Bizim aldığımız s60 gibiyse yenisi de .. Düşünmek gerek.. Mondi olabilir..

Hmm birde 2013 mondiyi görelim derim...

--- iPhone Yolladı ---

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Son resimdeki kişi Ford un genel müdürü galiba havaya baksana maşallah :D

Genel Müdür ne kelime ya :) yetmiyor o tarif o kişiye :balon:

teşekkürler Tolgacımda sen esas RCZ den çıkma hareketine bak...yakup içindi.... :kıhkıh:

çok güzel beğendim :)

Buarada Fuar için ayrı kategori açtım resimler kaliteli olunca :):D çizilmemiş yani çekilmiş :)

Ellerinize Sağlık Efendim :) Emekler karşılıksız kalmaz ben size buradan bunları ikram ediyorum;

beer_toast-912.jpgimages.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bide Bora begenseydi...küstü o bana sanırım...

Beğenmedim hiç...Birtek o mavili hatunu beğendim,diğer hatunları beğenmedim... :D Hııı,???Fotolarımı beğencektim?????? :D ......Haaaaa,ehöm öhöm,eeeeeee,,,,,,,şey...evet evet çok güzel fotolar,çok beğendim..... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cepten giriyorum ;)

Resimleri cok fazla merak ediyorum..

Çizilmiş mi Çekilmiş mi diye :D :D

Hakkımda ki yorumlara da gece cevap vereceğim Hee bu arada

Mondeo varken passat mi ?

Yok kalsın :D

--- iPhone Yolladı ---

Yanlış anlaşılmak istemem ama Passat varken Mondeo mu demek geldi iÇimden birden. Passat, Ayrıca sormak istiyorum, fiyatları aynı olsa Passat mı alırdınız, Mondeo mu, yani 1,6 TDİ Highline Passat atıyorum 75000 tl, 1.6 TDCİ Mondeo Titanium 75000 tl. Kim Mondeo alır.

Vw birşekilde kalite ürettiğini halka empoze etmeyi başardı, zaten halkımız dramatik tavırlarla sarılmayı ya da kakalamayı seviyor.

Ford da da gelişim devam ediyor zamanla yerine oturacaktır ama Otosan ın da istikrarlı olması lazım, oynak kapmanyalar ve enteresan donanımlarla olmaz.

Otosan şaşırma sabrımızı taşırma ( Bi-xenon far, far yıkama, led far, led iÇ ortam aydınlatması, parÇalı deri koltuk, elektrikli sürücü koltuğu,= X paket = 5000 TL.) X paket 5000 tl, Verdiği kalite paha biÇilemez. bir de x pakete ufak yollu bir araba parası verdiğimi düşünüyorum da bazen kültürümüzdeki kazık aklıma geliyor, hemen ledleri düşünmeye başlıyorum. :D :D :) :)

ÜmitVaysaloğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni Passat 1.6 TDI 105 PS Comfortline 74.000,00

Yeni Passat 1.6 TDI 105 PS Highline 87.000,00

Mondeo Titanium 1.6TDCI 115PS 4K 71.435 TL

Mondeo Selective 1.6TDCI 115PS 4K 80.885 TL

Bilgileriniz Hatalı fiyatlar son hali ile bu şekilde

Hertürlü Mondeo Alırım Ben...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benimki zaten bilgi değil, fiyat yazmadan önce atıyorum diye belirttim. yani fiyatları aynı olsa diye kastetmiştim. Ayrıca tercihinize saygı duyuyorum. Mondeo kötü araç değil tabiki ama ülkemizde kendine iyi bir yer, pazar bulamadı. Buna karşılık Passat tam çıkış modelini bilmiyorum ama 1997 den beri hala kendi sınıfının liderliğini sürdüyor. Yanlışsam düzeltin lütfen. Bu gün 1,6 tirendline passata (Sahibinden.com'dan alınmış en ucuz passat fiyatı, 2003-2004 model arası.) 22,500 TL isteniyor. En ucuz mondeo ya 18,500 tl isteniyor. En pahalı passata 45 bin, en pahalı mondeo ya 29 bin tl isteniyor. Araç alırken bunlarda var. Bu değerler gösteriyor ki Bizim ülkemizde Passat Mondeo'dan daha çok tutulan, daha çok sevilen bir model.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatları attığınızı gördüm fakat donanım kıyaslamasında hata olduğu için ayrıntı verdim..selective-highline demek istemiştiniz sanırım

Benim ülkem ne tuttuysa o güzel ve en iyisimidir ?

İyi ve güzel bile görece iken fiyat karşılaştırması hatalı, almış olduğunuz araç da çok değer kaybedecek neden aldınız ?

Megane 2 de çok tuttu, çok örnek var neyse...Benim biraz bilgim varsa eğer araçlar hakkında en son bakacağım şey yıllar sonra kaç para kaybetmiş olmasıdır...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.