Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2011 İzmir Otomobil Fuarından Resimler

Önerilen Mesajlar

sonuç herkes birşeyler bakıyordu ilgi yogundu...ve fordda herkes grand c-max te en cok inip binip etrafı çevriliydi...hiçbirmarkanın fuara özel bir indirimi yok...liste fiyatı neyse o...fordun bu seneki stand sahibi İZKAR A.Ş üstlenmişti ve Şube Müdürü Aşkın Beyle focus 3 hakkında konuşuldu...sony ve touch konusuna değinildi...sitemizden bahsedildi ...kendisi ilgi gösterdi kendi web sayfaları ile kontak kurmamızı istedi...böylece onlarda bizim farkımıza varacaklar ve siteleri takip ediyoruz önemli bizim için dedi...sony konusu tam bir sıkıntı...avrupa TR için ne düşünüyorsa o...üretim bilgileri değişmedikçe hiçbirşeyin değişmiyeceğini ancak...çok başvuru olması halinde özel olarak getirtilebileceği şu an için söylendi...okuyup ilgii gösterenlere teşekkürler...ilgi veya merak duyulan bir konuda pm atılabilir.saygılar....iyi akşamlar....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bilmem doktorum ya....oglanı tatmin eder hanımda seviyor öle hamster gibi şeyleri...bense....passatı görünce gulps oldum....bi bakayım yarın artkıy var izmirde okul arkadaşım zaten dizelde sıra varmış birnezaket ziyareti yapıcam...belki forumdan birilerine lazım olur bilmiyorum kesin değil kararım..çünkü içi oyuncak gibi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bilmem doktorum ya....oglanı tatmin eder hanımda seviyor öle hamster gibi şeyleri...bense....passatı görünce gulps oldum....bi bakayım yarın artkıy var izmirde okul arkadaşım zaten dizelde sıra varmış birnezaket ziyareti yapıcam...belki forumdan birilerine lazım olur bilmiyorum kesin değil kararım..çünkü içi oyuncak gibi...

şu anki passatı ne yapacaksın tevfik abi beklediğin zamana verdiğin paraya değmez..Alacaksan B6 kasa 2. el 2.0 TDI bişey bakalım sana.. :)

Hasan Köpüklü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tolgacım aklım kalmasın diye passata yaklaşmadım bile cok klass ve agır duruyor..RCZ harbiden güzel onun siyahıda var oda güzel ama bu inci sedefi çok ilginç bir renk...sadece bakınmalık tabiki...keşfettiğimizde 65000 tlydi..şimdi 84000 olmuş farka bakarmısın...ikisini alıcan Tolga...biri siyah passay biri beyaz RCZ uyuyamam hayali bile heyecan yapıyor....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne demek enginim çok güzel gerçekten eminim herkes yakışır sende...

Hasanım çok klass duruyordu sert karizmatik....yürüyün gidin len başmdar der gibi...ama içine binenleri görünce hanım bile hayırlandı..hepsi dombalak keltoş..ve tipsiz adamlardı çünkü...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.