Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2011 İzmir Otomobil Fuarından Resimler

Önerilen Mesajlar

bu sitede passat sevgisi bi benim içimde yok demekki.. :D:)

Ben severim Passat ı, Yakubumla FIII ü görmeye gittiğimizde F III ü beğenmesem de Passat aklıma yatmıştı, servisin Balıkesir - Bursa yolunda olması en büyük engeldi ama Akçay a yakında galerisi açılıyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yanlız tekrar ediyorum...Kia Rio gerçekten B sınıfında tercih edilebilecek biraraç olmuş..etrafınıza söyleyebilirsiniz...

Aynen dediğin gibi, B sınıfının en çekici ve kaliteli tasarım / kabinine sahip modeli olma yolunda ilerliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

maviili hatun yüzünden mi len yokusam daha neler vardı da cekemedim uyarı aldım yanımdakinler kavga cıkabilirdi...ah yürüyen biblo gibi barbiler vardı..ki.......offfofff..

tevfik abi bugün daha bitmedi yarın da var biz bekliyoruz senin diğer fotolarını.. :D

ne demek enginim çok güzel gerçekten eminim herkes yakışır sende...

Hasanım çok klass duruyordu sert karizmatik....yürüyün gidin len başmdar der gibi...ama içine binenleri görünce hanım bile hayırlandı..hepsi dombalak keltoş..ve tipsiz adamlardı çünkü...

abi sana 2.0 TDI DSG alalım...Park assistanlı 2009 model gel el at şu işe üste kalanla kia rio alırsın yengemize... :D Şöyle düşün gümüş gri passat/ Kırmızı Kia Rio.... O kadar keltoşun arasında siyah saçlarıyla 20 li yaşlarda bir genç passat almış desinler.. ;):)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mondeo nun sürüşü iç mekan genişliği Passat tan iyi ama kim ne derse desin Passat ın tasarımı ve iç mekandaki trim işçiliği Mondeo dan başarılı, Mondeo da malzemeler ne kadar iyi olsa da gözle kolay görülmeyecek noktalarda Passat kada özenli değil + arka tasarımda dengesizlik var.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mondeo daha dogrusu Ford

Müşteriye uygun motor ve sanzuman da geç kaldı.

Yoksa passat boyle satamazdi bile... 2.0 motorlar devreye girerse her türlü Mondeo derim.

1.6 ecoboost ve 1.6 tdci için PowerShift acil eklenmeli..

--- iPhone Yolladı ---

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vw birşekilde kalite ürettiğini halka empoze etmeyi başardı, zaten halkımız dramatik tavırlarla sarılmayı ya da kakalamayı seviyor.

Ford da da gelişim devam ediyor zamanla yerine oturacaktır ama Otosan ın da istikrarlı olması lazım, oynak kapmanyalar ve enteresan donanımlarla olmaz.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

demiştim tolgacım gelmeni gerektirecek bir durum olmadığını....teşekkürler yusufum begeniniz içinde....gitmesem aklımda kalıcaktı....

Not:Tolga...bugece o siyah passatı düşünmeden nasıl uyuyacağız biz...biliyorum sinsice düşündüğünü burdan bile hissediyorum.... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fuarda beğenmiştim evet ama o zaman bende F 2.5 vardı, şuan Beyaz Kaplan ımla olan aşkım yüzünden en fazla 5-10sn lik hayaller kuruyorum diğer araçlara dair..

Yakında Vw galerisi açılınca Astra ile de yolun sonuna yaklaşınca düşünülebilir, ama benzer fiyata S60 varken mantık ve kalp şuan Volvo demekte..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.