Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba. Trend focusuma uzun aramalara rağmen orjinal jant bulamayınca, bulduklarımında fiyatları yüksek gelince, aşağıdaki resimlerde gördüğünüz jantları aldım. 16" replika. Yorumlarınızı bekliyorum.

zujahapa.jpg

8u8enada.jpg

asasujaj.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eveeet :D bu konudan istifami veriyorum. Heralde en fazla ben entry girmişimdir :D

20140908_164419_HDR_zps4a753e3e.jpg

jant 10 numara olmuş valla düşer 5 kollu 18 inç lansman jantından sonra gördüğüm en güzel jant güle güle kullan Sabri ...Geçenlerde internette ,bu jantı bi yerlerde daha gördüm ama hatırlayamadım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

jant 10 numara olmuş valla düşer 5 kollu 18 inç lansman jantından sonra gördüğüm en güzel jant güle güle kullan Sabri ...Geçenlerde internette ,bu jantı bi yerlerde daha gördüm ama hatırlayamadım :)

Teşekkürler

Volvo V40 jantı abi ordan hatırlıyor olabilirsin :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhaba. Trend focusuma uzun aramalara rağmen orjinal jant bulamayınca, bulduklarımında fiyatları yüksek gelince, aşağıdaki resimlerde gördüğünüz jantları aldım. 16" replika. Yorumlarınızı bekliyorum.

Valla şöyle yandan bir foto olsaydı yorum yapmak daha kolay olurdu sanki. Bu açılardan jant nasıl durmuş,tam mı yoksa küçük mü kalmış anlamak zor geldi bana ama ST jant iyidir yakışmayanını görmedim daha  :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17" yada 18" takabilsem iyi olacaktı ama hem ekstra lastik maliyeti ve konfor kaybı hemde maddi durumun elvermemesi nedeniyle şimdilik bu 16" ile devam edeceğiz. Ama ilerde durum rahatlayınca en alt iki resimdeki jantlardan birini almayı düşünüyorum...

u3ega4y5.jpg

uje9ytup.jpg

eza4y4eq.jpg

y3equ5u8.jpg

İlerde sahip olmak istediğim jantlar...

y2eby7ez.jpg

u9yby9u8.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17" yada 18" takabilsem iyi olacaktı ama hem ekstra lastik maliyeti ve konfor kaybı hemde maddi durumun elvermemesi nedeniyle şimdilik bu 16" ile devam edeceğiz. Ama ilerde durum rahatlayınca en alt iki resimdeki jantlardan birini almayı düşünüyorum...

İlerde sahip olmak istediğim jantlar...

y2eby7ez.jpg

Biraz ufak kaldığı doğru fakat jantı 1' büyütmek masrafları neredeyse 2 katına çıkartıyor durum dahilinde yapılabilecek en iyi jantıda almışsınız zaten. Şu üstteki jant gerçekten çok güzel duruyor,imkan olunca gerçekten denemek lazım lakin TR'de bulunur mu meçhul.. Bir altındaki vardı sanırım ama bu daha güzel.

Edit:Şimdi farkettimde makyajlı ST'nin jantıymış bunlar ohoo bunu bulana kadar bizim arabalar eskir :D

Semih G. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz ufak kaldığı doğru fakat jantı 1' büyütmek masrafları neredeyse 2 katına çıkartıyor durum dahilinde yapılabilecek en iyi jantıda almışsınız zaten. Şu üstteki jant gerçekten çok güzel duruyor,imkan olunca gerçekten denemek lazım lakin TR'de bulunur mu meçhul.. Bir altındaki vardı sanırım ama bu daha güzel.

Edit:Şimdi farkettimde makyajlı ST'nin jantıymış bunlar ohoo bunu bulana kadar bizim arabalar eskir :D

19" birde bunlar :) :) :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.