Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-ford-st-18-jant-mondeo-focus-bilal-yuksel-166424030/detay

Buda güzel olabilir deneyeceğim birgün denk gelirsem, volvo r design jantı

Nasıl sizce?

Düşünüyorum bende :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düşünüyorum bende :)

Parayı ayarladım bende şimdide jant bulamiyorum. :D

Çarşamba günü bir gidip denicem bizim burda buldum ama 1.350 istiyor adam 1.100e ilan var dedim abi onlar akon marka mi ne dedi bizimkiler daha kaliteli bir markanin dedi. Ya beni yedi yada doğru

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Parayı ayarladım bende şimdide jant bulamiyorum. :D

Çarşamba günü bir gidip denicem bizim burda buldum ama 1.350 istiyor adam 1.100e ilan var dedim abi onlar akon marka mi ne dedi bizimkiler daha kaliteli bir markanin dedi. Ya beni yedi yada doğru

Dene bir resim at bakalım ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-ford-st-18-jant-mondeo-focus-bilal-yuksel-166424030/detay

Buda güzel olabilir deneyeceğim birgün denk gelirsem, volvo r design jantı

Nasıl sizce?

Geçen gün bu jantın orijinalini çıkma olarak buldum sahibindencomda

Oldukça az kullanılmış lastiklerle birlikte 2200 tl bırakıyordu.Maalesef nakliye çözümünü bulamadım ve vazgeçtim.Ertesi gün satılmış :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen gün bu jantın orijinalini çıkma olarak buldum sahibindencomda

Oldukça az kullanılmış lastiklerle birlikte 2200 tl bırakıyordu.Maalesef nakliye çözümünü bulamadım ve vazgeçtim.Ertesi gün satılmış :)

Fiyat iyiymiş gerçekten fakat R design V40lar 17" geliyor Türkiyeye isterseniz ekstra parayla 18" alıyordunuz büyük ihtimal sizin gördüğünüz ilan 17" olandı Doğru mudur ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat iyiymiş gerçekten fakat R design V40lar 17" geliyor Türkiyeye isterseniz ekstra parayla 18" alıyordunuz büyük ihtimal sizin gördüğünüz ilan 17" olandı Doğru mudur ? 

Aynen 17 inçti jantlar.Ben zaten 18 düşünmüyordum.Lastikler biraz eskisin yine bu jantı düşüncem.Volvo sitesinde tüm jantların özelliklerini paylaşmış.Ancak fiyatları arayıp sormak lazım.Benim sahibinden bulduğum jant buydu:

DoBG8m.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen 17 inçti jantlar.Ben zaten 18 düşünmüyordum.Lastikler biraz eskisin yine bu jantı düşüncem.Volvo sitesinde tüm jantların özelliklerini paylaşmış.Ancak fiyatları arayıp sormak lazım.Benim sahibinden bulduğum jant buydu:

DoBG8m.png

Anladım. Bende bugün bu jantin 18ini deneyeceğim bakalım nasıl duracak.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.