Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

ozamana 5 kollu lansman jantı'da gelir , 10 numara 5 yıldız olur :)

Insallah ya belki o zamana parçacılara düşmüş bile olabilir :)

1-2 yıl önce ben geldiğini görmüştüm. :D o zaman Focus 3 alan yoktu ama!!

Aynen bende gormustum 1.500 liraydi ve satilmisti Istanbulda. Hicde karsilasmadim ya

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şuan Ford logosu var yakup.. :D

o fotoları hemen çekmiştim.. :D

Sagol Ümit. :)

Kırmızı kulaklar başlangıç.

kırmızı kaliper kapaklerı ve monster logoları ile eklentilerden sonra yorumunu alayım. :)

Teşekkür ederim Cem abi.. :)

Bu arada unutmuşum eibach 3,5 mm yay takılı araçta.. :)

Sagol Nihat abim.. :)

Birtane daha.. :D

892831_505958352802457_860484620_o.jpg

c891938_505958996135726_1358088121_o.jpg

daha detaylı fotoları arabamın konusuna atacam.. ;)

a902110_505958532802439_177150033_o.jpg

Bu araçta hangi marka ve kaçlık helezon takılı acaba??? Lastik ölçüsü 225/40/18 sanırım?

Birde 06 KNG 97 plakalı aracın sahibinden, aracının tam yandan bir fotografını koymasını rica edebilirmiyim? Hangi helezonu taktığını söylerse çok yardımcı olmuş olacak. Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu araçta hangi marka ve kaçlık helezon takılı acaba??? Lastik ölçüsü 225/40/18 sanırım?

Birde 06 KNG 97 plakalı aracın sahibinden, aracının tam yandan bir fotografını koymasını rica edebilirmiyim? Hangi helezonu taktığını söylerse çok yardımcı olmuş olacak. Teşekkürler...

Erkan abi foruma uğrayamiyor buaralar ben cevaplayayim, bu aracta sizinlede konustugumuz eibach prokit var 3.5 yani 01 kodlu olan tam uzun kodunu hatirlamiyorum 01-22ydi sonu ama bu arac 1.6 ecoboost. On arka esit dusuyor biz dizellerde on biraz daha alçak. Lastik evet dediginiz gibi. Tam yandan fotosuna burdan bakabilirsiniz

http://www.focusclubtr.com/index.php?/topic/4472-Yeni-Makinam-Focus-1,6-Ecoboost-(Kara-Şimşek)Sayfa-7-De.#entry158749

Sabri Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Erkan abi foruma uğrayamiyor buaralar ben cevaplayayim, bu aracta sizinlede konustugumuz eibach prokit var 3.5 yani 01 kodlu olan tam uzun kodunu hatirlamiyorum 01-22ydi sonu ama bu arac 1.6 ecoboost. On arka esit dusuyor biz dizellerde on biraz daha alçak. Lastik evet dediginiz gibi. Tam yandan fotosuna burdan bakabilirsiniz

http://www.focusclubtr.com/index.php?/topic/4472-Yeni-Makinam-Focus-1,6-Ecoboost-(Kara-Şimşek)Sayfa-7-De.#entry158749

Eibach prokit 3.5 demişsin, benmi yanlış anlıyorum 3,5 yerine 2,5cmlik olmasın! Bildiğim kadarıyla prokitler 2.5cm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eibach prokit 3.5 demişsin, benmi yanlış anlıyorum 3,5 yerine 2,5cmlik olmasın! Bildiğim kadarıyla prokitler 2.5cm.

Eibach'ın kataloğunda bir karışıklık var, Prokit set olarak alındığında alçaltma değeri 30 mm yazıyor, ama içindeki yayları ayrı ayrı alırsanız, ki tek de satılıyor, teknik özelliklerde 25 mm yazıyor.

http://web2.carparts-cat.com/default.aspx?230=1&36=0&35=2299&32=8027&34=0,2047566&14=4&10=6C19E8AB89F84607AE599E5A5548EC79279004&12=130

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:nazar:

Bekir abi yaydan memnun musun ?

Memnunum sabri. Korktuğum kadar konfor kaybetmedim. Araba kütür kütür ses yapacak diye düşünüyordum ama gayet iyi. Eskiye göre çok az konfor kaybetti ama kazandırdığı şeylerin yanında gözüm görmüyor. Kesinikle tavsiye ederim.

İşte yeni fotolar...

y3qpAec.jpg

tJVmTbT.jpg

5bR3HxW.jpg

İlerde jantı değişirsem kesinlikle bundan takarım  :nazar:  maşallah....

Teşekkür ederim arkadaşım. İnşallah ilerde sende takarsın.

En az 3 kere "cok guzel olmus yaaaaa" diye tepki verdim.

On numara olmus. Gule gule kullanin.

Teşekkür ederim Ümit.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.