Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

ben dedim :)

Bir babayigit sensin zaten :))

Aramızda toplanıp doğum gününde alalım bir takım. Bir de bu kadar konuşuyoruz. Daha bir kişi çıkıp şu jantı aldım aha bu da resmi demedi. (Dedimi yoksa?) 

31 Agustos dogum gunum ya. Hic jant alinasi bi gun degil. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aramızda toplanıp doğum gününde alalım bir takım. Bir de bu kadar konuşuyoruz. Daha bir kişi çıkıp şu jantı aldım aha bu da resmi demedi. (Dedimi yoksa?) 

ben dedim :)

Hay allah ya ben tatilde oluyorum tam o dönem.  

Almasına alalım da tamda tatilin göbeğinde olacak sanırım. :D Aslında konu başlığı Sabri hangi jantı almalı diye değişsin, bu öneri yapıldığı tarih itibarı ile Tolga'yı kapsayacak mı o da ele alınsın. Bence bir komisyon kurup taslak hazırladıktan sonra forumda oylamaya sunmak lazım. :kıhkıh:

Nihat Abukan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Almasına alalım da tamda tatilin göbeğinde olacak sanırım.  Aslında konu başlığı Sabri hangi jantı almalı diye değişsin, bu öneri yapıldığı tarih itibarı ile Tolga'yı kapsayacak mı o da ele alınsın. Bence bir komisyon kurup taslak hazırladıktan sonra forumda oylamaya sunmak lazım.

Geçen bir lastikçiyi aradım. Focus için lastik jant arıyorum, bakıyorum dedim. Adam Sabri abi sen misin daha almadın mı jantları diye sordu. :kıhkıh:   

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alay konusu oldum :D ama artik bu gunler bitiyor galibaa. Jant 830 lira lastiklerde Kumho 840 lira toplam 1.670 liraya geliyor. Dusuncelerinizi alabilirmiyim sizi sıkmadıysam (!)  :)

IMAG1709_zps6846df1c.jpg

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kredi kartına taksit yapıyor mu?

Yapiyor abi bende kartin gelmesini bekliyorum zaten :) gobekde mavi logo olacak oyle dusunun. Nasil sence ?

jantları pek beğenmedim ben 2011 ve sonrası mondeo selective de kullanılan 18 inç jant daha güzel olur bence biraz benziyor zaten buna...

Replicasi uretilmiyor maalesef Caglar abi. Zaten model yoklugundan boyle :) VW grubu olsaydi arabam simdiye almistim belki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.