Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Ozaaaaannn :D Volk te37 gayet guzel olmus ya neyini begenmedin bide yay oh mis. Ondeki jant Citroen C5 janti. Persembe noolcak ?? Heycanlandirma benii :D Buarada kredi kartina basvurdum bu hafta ici geliyor. :)

küçük duruyor bir kere :D bide çok düz sade tek beğendiğim özelliği rengi oldu. Erkan abi range jantı için siparişi verdi perşembe gelicek bakıcaz güzel durursa alıcak :) o olmazsa c5 jantını al diyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

küçük duruyor bir kere :D bide çok düz sade tek beğendiğim özelliği rengi oldu. Erkan abi range jantı için siparişi verdi perşembe gelicek bakıcaz güzel durursa alıcak :) o olmazsa c5 jantını al diyorum :D

C5 janti var suan jantmaxda ama ET degeri tutmuyormus galiba adam oyle demisti. Bilmiyorum yaa once parayi ayarlayayimda :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

küçük duruyor bir kere :D bide çok düz sade tek beğendiğim özelliği rengi oldu. Erkan abi range jantı için siparişi verdi perşembe gelicek bakıcaz güzel durursa alıcak :) o olmazsa c5 jantını al diyorum :D C5 janti var suan jantmaxda ama ET degeri tutmuyormus galiba adam oyle demisti. Bilmiyorum yaa once parayi ayarlayayimda :) 1cm kadar fark varmış sanırım sorun olurmu bilmiyorum ben pek anlamıyorum bu işlerden :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

C5 janti var suan jantmaxda ama ET degeri tutmuyormus galiba adam oyle demisti. Bilmiyorum yaa once parayi ayarlayayimda :)

1cm kadar fark varmış sanırım sorun olurmu bilmiyorum ben pek anlamıyorum bu işlerden :)

Range rover jantida ET olarak tutmuyor Erkan abinin endiseside bu yuzden ama uyar %90. Simdi benim kredi karti 1.500 falan limitli olsa cok iyi olur ya :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

küçük duruyor bir kere :D bide çok düz sade tek beğendiğim özelliği rengi oldu. Erkan abi range jantı için siparişi verdi perşembe gelicek bakıcaz güzel durursa alıcak :) o olmazsa c5 jantını al diyorum :D C5 janti var suan jantmaxda ama ET degeri tutmuyormus galiba adam oyle demisti. Bilmiyorum yaa once parayi ayarlayayimda :) 1cm kadar fark varmış sanırım sorun olurmu bilmiyorum ben pek anlamıyorum bu işlerden :) Range rover jantida ET olarak tutmuyor Erkan abinin endiseside bu yuzden ama uyar %90. Simdi benim kredi karti 1.500 falan limitli olsa cok iyi olur ya :(

Hemen hemen aynı dedi. Jantcida gobegide aynı dedi bilezik bile koymadan olur filan dedi. Perşembe gidip denicez bakalım olursa alicak :) limite niye takılıyorsun ya olmadı ek kart çıkart babandan yada kefil yaparsın :D

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

küçük duruyor bir kere :D bide çok düz sade tek beğendiğim özelliği rengi oldu. Erkan abi range jantı için siparişi verdi perşembe gelicek bakıcaz güzel durursa alıcak :) o olmazsa c5 jantını al diyorum :D C5 janti var suan jantmaxda ama ET degeri tutmuyormus galiba adam oyle demisti. Bilmiyorum yaa once parayi ayarlayayimda :) 1cm kadar fark varmış sanırım sorun olurmu bilmiyorum ben pek anlamıyorum bu işlerden :) Range rover jantida ET olarak tutmuyor Erkan abinin endiseside bu yuzden ama uyar %90. Simdi benim kredi karti 1.500 falan limitli olsa cok iyi olur ya :( Hemen hemen aynı dedi. Jantcida gobegide aynı dedi bilezik bile koymadan olur filan dedi. Perşembe gidip denicez bakalım olursa alicak :) limite niye takılıyorsun ya olmadı ek kart çıkart babandan yada kefil yaparsın :D

Babanin haberi yok ama bu isten ;):D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hemen hemen aynı dedi. Jantcida gobegide aynı dedi bilezik bile koymadan olur filan dedi. Perşembe gidip denicez bakalım olursa alicak :) limite niye takılıyorsun ya olmadı ek kart çıkart babandan yada kefil yaparsın :D

Ozan nerden alıyorsunuz ya jantı :) İyi fiyat olursa bende düşünüyorum 18 jant :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.