Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Kapı Hoparlörleri

Erk Atakan Köroğlu

Soru

arkadaşlar focus 3 trend model aracımın sağ arka kapı hoparlörü patladı.Sizce ne yapmam gerekir? orjinal bulup takmak mı? (veya çıkmacıdan filan 1 adet bulup halletmek de olur) ya da yeni hoparlör almak mı ? 
(sanırım konuyu yanlış yere açtım,kaldırmaya çalıştım sonradan ama beceremedim :wacko:
  acemiliğime verin  :) )

Erk Atakan Köroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 15 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

anlaşılmıştır :) teşekkür ederim :)

orjinal yerine önerebileceğiniz bir marka varmıdır peki? Ve daha temiz ses alabilirmiyiz ?

Açıkçası bilindik markalardan ne olsa orjinalden iyi olur, ama en önemlisi montaj, yani kapı trimindeki çerçeveye aynı şekilde oturacak şekilde monte edilmeli yoksa ses bozulur. 

edit: şimdi biraz baktım, pioneerın tip olarak orjinale benzeyen modeli var, montajına dikkat edilirse fazla uğraşmadan ve kayıp olmadan iyileştirme olur.

http://www.hepsiburada.com/liste/pioneer-ts-g1731i-17cm-cift-koni-kapi-hoparloru-230watt-yeni-model/productDetails.aspx?productId=otpiotsg1731i&categoryId=26090

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

anlıyorum :) açıkcası aracımı 1-2 ay içerisinde satıp titanium focus almayı düşünüyorum bu yüzden yeni alacak sahibine aracımı tertemiz vermek istiyorum.. :) tek derdim bu :)

Orjinalini çıkma bulup tak uğraşma.

Maximum 20-30TL ye mal olur, başın ağrımaz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Senin arabanın kodundan bakarak mı? Şayet öyleyse uymaz zaten arkadaşa, sendeki bir zamanlar sony idi, arkadaşınki karton hoparlör.

Serviste değil.Normal parçacıda fiyat aldım. Bendeki hala sony hemde ellenmemiş hatta patlatılmamış :D şekilde sony hoparlörler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

abilerim sanırım tek hoparlör almak mantıklı..nihayetinde aracı satmak niyetindeyim.. titanum focus almadan aracıma herhangibir modifikasyon yapmama kararı aldım..çünkü araç satışa çıkarıldığında emeğin hiç olduğu bir piyasadayız..titanium'a geçtiğimde yardımlarınızı esirgemiyceğinizi bilerek şimdiden teşekkür ediyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.