Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

60 Bine Kadar Dizel "titanium X"

Aziz AY

Önerilen Mesajlar

Merhabalar araniza yeni katildim.Aracimi satip bi cok araci eleyip focusta karar kildim. Onerileriniz ve yorumlariniz benim icin degerli

Olmazsa olmazlarim;

arac dizel olacak (KM 50bin ve alti)

isitmali - elektrikli koltuk

sunroof

bi-xenon far

aklima gelenler bunlar

not: sattigim arac opel astra 1.3 ctdi-easytronic idi

Aziz AY tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aziz beyin açtığı, kilitlenen konuda bir araç vardı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-37000-km-ford-focus-titanium-x-paket-tam-donanim-hatasiz-197948841/detay

hem araç düzgün duruyor hemde fiyatı iyi, sadece ilanda 2012 yazıyor ancak araç 2011. Değerlendirmeye değecek bir araç gibi görünüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@ozan karsavuran tesekkurler farkettimde sizde benzer donanimda bir arac kullaniyorsunuz en iyi degerlendirmeyi siz yaparsiniz. :)

Dogan bey ne farklari var pek bilgim yok acikcasi sabit bir isimle gitmemiski surekli degismis donanim paketleri

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@ozan karsavuran tesekkurler farkettimde sizde benzer donanimda bir arac kullaniyorsunuz en iyi degerlendirmeyi siz yaparsiniz. :)

Dogan bey ne farklari var pek bilgim yok acikcasi sabit bir isimle gitmemiski surekli degismis donanim paketleri

Yakupunda yazdığı gibi ısıtmalı-elektrikli koltuk ve bi xenon sadece X pakette mevcut. Sunroof ise ayrı bir opsiyon pakete bağlı değil.

Smart pakette ise sony ses sistemi, katlanır ayna ve otomatik park sistemi var. (sony hariç linkteki araçtada var). Ancak bildiğim kadarıyla o araçta smart yok.

Evet haklısınız donanım paketleri epeyce değişti gerek isim gerek içerik olarak, bunların tüm detaylı forumda mevcut, arama yaparak ulaşabilirsiniz (sadece ben bir kaç başlıkta açıkladım hepsini).

X paket zamanında 7-8 bin tl gibi birşeye satılıyordu(yanlış hatırlıyor olabilirim 5-6da olabilir) o yüzden çok yaygın değil, üzerine birde sunroof ekleyince seçenekleriniz oldukça azalır.

Benim aracımda X paket ve sunroof yok onun dışında linkteki araçla aynı, nasıl bir değerlendirme anlamadım daha açık olursa yardımcı olmaya çalışırım.

kaan bey, acik olurmusunuz biraz butcemi yetersiz diye dusunuyorsunuz?

Bence bütçe istediğinize göre biraz düşük ancak olmayacak iş değil, zaten bir araç bulmuşsunuz, açıkçası son bir kaç aydır pek takip etmedim piyasayı ancak öncesinde X paketli olmayanlar için 60 normal, satılan fiyattı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında style plus mış araç ben yanlış hatırlamışım.Forumda donanımı hakkında bilgiler mevcut.Fakat Titaniumdan daha dolu bir araç diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında style plus mış araç ben yanlış hatırlamışım.Forumda donanımı hakkında bilgiler mevcut.Fakat Titaniumdan daha dolu bir araç diye biliyorum.

Abi gözünü seveyim şöyle demeyin :D Style plus istediği kadar dolsun :D tavanı & koltuğu bile farklı :) Kafası karışacak arkadaşın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkürler.

ilgilendiğim ilandaki araç sahibi ile görüşüp sözleştik diyebilirim. ayın 15.de 1100 km çekip samsuna gidip araca bakıcam ilandaki gibi kusursuz bir araçsa almayı düşünüyorum. Bana dikkat etmem noktalar hakkında fikir verebilirmisiniz?

Aracı ford servisine götörüp servis geçmişini çıkarttırıp. (Ekspertiz yaparlarsa onuda orada halledicem planlarıma göre şayet yapmazlarsa özel ekspertiz yapan bi firmaya yönlenicem artık.)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.