Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Yeni Mca3 Trend X Pişmanlığı

Şükrü Ersin

Soru

Arkadaşlar yeni aldığım mcaf3 trend x arabamdan pişmam olmamım nedeni neden steyl donanım almadığımdan dolayıdır.arabayı alırken bayii bana fiyat konusunda hiç yardımcı olmadı çok rahat steyl alabilirdim .donanımlarını pek fazla anlatmadı .bende zaten steyl nın özelliklerini pek kullanmam diye hiç üzerine düşmedim ama aldıktan sonra neden üst donanımını almadım diye çok pişmanlık duyuyorum .Arabamı alalı 40 gün oldu şimdi arabaya ceza verdim yalnızca 200 km yaptım pek kullanmıyorum yapacak birşeyde yok aldık birkere .bu benim ilk sıfır arabam acaba her araba alanda benim gibi aldıktan sonra keşke üst donanımın alsaydım diyemi düşünüyor.Ben mi kafama çok takıyorum.bu arada trent x arabamın en ufak kötü yanı yok çok güzel alacak ve kullanan arkadaşlara bunuda ifade etmek isterim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Bende ters pismanlik yasadim gecenlerde. 3012 de titanyum x aldim sunroof la 71000tl ye. Herseyi olsun istedim. Beyfendi gibi pismanlik duymiyim diye. Allah var ford diyarbakirdaki temsilci arkadasta yönlendirdi. Ama simdi satiyim diyorum o titanyum x in o kendi kendine parkin o sunroofun o krom detaylarin bizenonun gunduz ledinin 7 farkli ic aydinlatmanin degeri kalmiyor. Satmaktan vazgectim binecem on yil. Uzulmeyin arkadaslarin dedigi gibi ince dokunuslarlarla arabanizi daha da gusel hale getirirsiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
On 22.01.2015 22:43:07, Şükrü Ersin said:

Arkadaşlar yeni aldığım mcaf3 trend x arabamdan pişmam olmamım nedeni neden steyl donanım almadığımdan dolayıdır.arabayı alırken bayii bana fiyat konusunda hiç yardımcı olmadı çok rahat steyl alabilirdim .donanımlarını pek fazla anlatmadı .bende zaten steyl nın özelliklerini pek kullanmam diye hiç üzerine düşmedim ama aldıktan sonra neden üst donanımını almadım diye çok pişmanlık duyuyorum .Arabamı alalı 40 gün oldu şimdi arabaya ceza verdim yalnızca 200 km yaptım pek kullanmıyorum yapacak birşeyde yok aldık birkere .bu benim ilk sıfır arabam acaba her araba alanda benim gibi aldıktan sonra keşke üst donanımın alsaydım diyemi düşünüyor.Ben mi kafama çok takıyorum.bu arada trent x arabamın en ufak kötü yanı yok çok güzel alacak ve kullanan arkadaşlara bunuda ifade etmek isterim.

Arkadaşlar son pişmanlık neye yarar herşeyin bedeli var ,buraya kadar  .      Bu gün arabamı satmış bulunmaktayım.Siz siz olun alacağınız araba hakkında çok araştırma yapın.Bu araba sitesi gibi siteleri iyi takip edin.Steyl donanım alsaydım arabamı kesinlikle satmazdım .Buradan o  zamanda Titanyum isterdiniz demeyin istemezdim Titanyuma vereceğim paraya dizel trent x alırdım.Trend x alacak arkadaşlara da arabayı tavsiye ederim çok güzel bir araba bana nasip olmadı.Arabamı 55 000 tl ye sattım ekonomik olaraktan zararım olmadı.Focus her zaman için güzel arabaydı. Şu anda araba almayı düşünmüyorum inşallah yaz aylarında. Allaha emenet olun .

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.