Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'tan Kuga'ya

Emre Koç

Önerilen Mesajlar

On 27.01.2016 at 14:39, Turhan Onat said:

Tabiki binek araca göre virajlarda yana yatma eğilimi daha yüksek ancak araç awd sistemi nedeniyle gerek düz yolda ,gerekse virajlarda yola öyle yapışıyor ki limitleri çok zorlamadıkça çizgisini bozmuyor.

Limitleri zorlamak da biz düz aile babası sürücülerin işi olmasa gerek.:)

focus la giremediğim hızda viraja rahatlıkla tucsonla giriyorum  çok daha kolay bir şekilde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, onur karadağ said:

focus la giremediğim hızda viraja rahatlıkla tucsonla giriyorum  çok daha kolay bir şekilde

Tabii marifet viraja girmekte değil çıkmakta, şaka şaka...

@Tugay Kuruöz yedi mesaj önceki yorumum doğru ve geçerlidir, sadece deneyimlemeniz lazım sanırım. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Bahadır Atay said:

Yol tutuş fordun ticari araclarında bile sorunsuz ve mükemmele yakın ama yakıt problem olabilir. Arkadaşımda kuga var ve 10 lt ortalamanın altına inemiyormuş

Hangi SUV iniyormuş ki?   10 Lt Kuga için başarılı bir tüketim. 1700 kg araç yerinde duramıyor ki?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.