Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'tan Kuga'ya

Emre Koç

Önerilen Mesajlar

Merhaba Focus Club Tr üyeleri  :)

1 senelik Focus deneyimimizden sonra suv segmentinde araç bakmaya basladık.Gönlümüz tabiki Kuga'da ama benzinlisinin yakıt sarfiyatı biraz fazla.Dizel almayı düşünmüyoruz.Geçen sene şubatta aldığımız dizel Focus 8500 km deydi.Şimdi ise 12500 km yani yılda 4000 km.Bu yüzden benzinli araçlara bakmaya başladık.Sonuç olarak Kuga hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?Önerir misiniz?

Emre Koç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Ramazan Çakır, emin olun SUV tipi araçlar daha konforlu ben KUGA kullandım. yüksek, ağır, yaptığınız hızı hissetmiyosunuz pek. Zaten makas yok bu araçlarda. Benim arabam RANGER onda makas olduğu halde çok rahat. Yoldaki tümsekler çukurlar hiç rahatsız etmiyor. Ama arkada oturan biraz rahatsız olabiliyor makas yüzünden. Neyse KUGA diyorduk bence konforu da iyi @Yakup Çağatay,  dediği gibi yetenekli. Zaten adı üstünde Smart Utility Vehicle SUV :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

SuV zevklidir, dizler kırık oturmak ergonomiktir ... görece yüksekte gitmek keyif verir, sanılanın tersine yol tutuşu kötü değildir (Kuga'nın...) en kötüsü test edilesidir. Test etmeden hakkında olumlu/olumsuz karar vermek pek de mantıklı değildir  :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Ramazan Çakır, emin olun SUV tipi araçlar daha konforlu ben KUGA kullandım. yüksek, ağır, yaptığınız hızı hissetmiyosunuz pek. Zaten makas yok bu araçlarda. Benim arabam RANGER onda makas olduğu halde çok rahat. Yoldaki tümsekler çukurlar hiç rahatsız etmiyor. Ama arkada oturan biraz rahatsız olabiliyor makas yüzünden. Neyse KUGA diyorduk bence konforu da iyi @Yakup Çağatay,  dediği gibi yetenekli. Zaten adı üstünde Smart Utility Vehicle SUV :kıhkıh:

Yeni Qasqai nasıl acaba bilginiz var mı? Ortalık alabildiğine Qasqai dolu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.