Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Otomobil Arayışı

teoman soydaş

Önerilen Mesajlar

Açılıyor abicim ya beğenen bile olmuş bak

Tüüğ-tün (kızımın tabiriyle telefon :D ) girince görünüyor PC'de görünmüyor ilginç!

Aracın içine girerken zorlanmışsın gibi bir halin var bu arada :)

Hakan Saraylı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Megane hb dci edc alternatif olabilir

renault hiç ısınamadığım bir marka ama sizin gibi öneren çok oldu... artıları bana ne olabilir...

Değerli arkadaşım bence o fiyatlara '0' focus makyajlı kasa alabilirsin , 2.el araba mı dersin 0 arabamı o senin kararın tabikide.

makyajlı focus almak en büyük istediğim malesef otomatik dizel versiyonu henüz gelmedi bu yüzden alamıyorum :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@teoman soydaş,

Az sorun, az yakıt, az keyif, az güven duygusu, az dikkat çekmek, az parça parası, az işçilik parası ...

Az olsun öz olsun diyince Renault.

EDC şanzıman hakkında genelde övgüyle bahsediliyor. Motoru konusunda zaten bence çok sıkıntılı bir motor değil dCi. A noktasından B noktasına en basit yolculuk için Megane iyidir. Bence bayan için iyi bir seçenek. Çünkü yumuşak karekterli bir araba. Direksiyonu, gazı, şanzımanı vs herşeysi ile yumuşak. :D

Kazancınız bunlar olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz önce i30'u inceledik vakit sorunu yaşadığım için kafamdaki soruların hepsine cevap bulamadım ama eşim direk alalım dedi :)

2 gün öncede kia ceed sürmüştük... sanki gönlümüz i30'a kayar gibi oldu biraz daha araştırıp son kararımızı vereceğiz... yorum yazan herkese çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

merhaba,

yaklaşık 20 gün önce başladığım araştırmalarıma dün ilandada verdiğim İ30 aracı almış bulunuyorum.

araç 2013 model 1.6 dizel otomatik elit donanıma sahip 15K km'de, 57.500 TL ye aldım satıcıya 15K bakımını yaptırdı direk servisten ben aldım.

Henüz 100 KM yaptım bu yüzden çok fazla bilgi veremeyeceğim fakat ilk izlenimlerim;

• Vites geçişleri sorunsuz hiç hissettirmiyor.
  • Dizel motor olmasına rağmen oldukça sessiz ve içeri aldığı ses oldukça az..
  • Fren performansından memnun kaldım diyebilirim.

şimdilik bunlar daha sonra yine paylaşıyor olacağım.

iyi günler dilerim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.