Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Koltuk Isıtması

Önerilen Mesajlar

57 dakika önce, Kerem Bozdoğan said:

bagaj sigorta kutusunda F34 ve F35 koltuk ısıtma için bırakılmış, buradan elektrik almama sebebimiz kablo çekmekle uğraşmaktan kaçınmak mı? @Doğan Kurban

Heee çok uzat yahu :D Ya aslında yaz gelince sistemi daha iyi hale getiririz. sen istersen oradan al. Ben de düzeltebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Kerem Bozdoğan said:

bagaj sigorta kutusunda F34 ve F35 koltuk ısıtma için bırakılmış, buradan elektrik almama sebebimiz kablo çekmekle uğraşmaktan kaçınmak mı? @Doğan Kurban

Ney bagajdanmı :blink: ya bırak çok uzun al çakmaklıktan gitsin...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Teoman Saraç said:

Ney bagajdanmı :blink: ya bırak çok uzun al çakmaklıktan gitsin...

evet düşününce çok uzak :D çakmaktan alayım olsun bitsin. zaten anladığım kadarıyla 3-4 amper arası, 13-14 volt elektrik kullanıyor. 45-50 watt.. çakmaklık hattı üzerine fazla yük bindirmiyor, aynı anda usb şarj için kullanmaya da engel değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vitesin altinda isikli olmasini sağlayan ufak bir soket var. Dikkat edin cok uzun bir kablo degil bilginize.

Su vites altındaki ışıklı sokete nasıl ulaşıyoruz. Bakıyorum bakıyorum neresini sökecek diyorum. Buna çakmaklık bağlamayı planlıyorum. Araç otomatik sökülme videosu falan varsa sevabına [emoji4]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kırmızıyla çizmeye çalıştığım kapağı dikkatli bir şekilde çıkartın tırnaklı çıt diye ses geldiğinde korkmayın ama ucu geniş bir şeyle çıkartırsanız iz yapmaz. Mavi olan yerin altına denk geliyor. Viteste deri bez olduğu için tamamen çıkmaz. Eğer çıkarmak isterseniz vitesle birleştiği yerde kelepçe var yan keskiyle kesebilirsiniz. Ama ışık kablosu çok uzun değil bilginize.

powershift-600x450.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu sabah fabrikanın atölyesinde test ettim, uzaktan kumandalı set sorunsuz çalışıyor, padler ısınıyor, satıcı arkadaşın ödemesini onayladım. :guitar:

geriye kaldı montaj. onu da dayanamayıp bu haftasonu ya da önümüzdeki haftasonu yapacak gibiyim.

yalnız yabanı forumlarda occupancy sensor ile ilgili çok yazmışlar, acaba biz farketymeden airbag devredışı kalıyor olabilir mi pad koyduğumuzda? (montajda sensöre zarar vermesek bile) yolcu airbag off olduğunda göstergede uyarı lambası yakar mı acaba? koltuk ısıtayım derken yanımızdaki yolcuyu riske atmayalım..

bir de elektrik bağlantısı için orta konsolu nereden açmalıyım, bağlantı için de direk çakmağa giden 2 kabloyu sıyırıp + ucu + uca, - ucu - uca sararak bağlamak ugun mudur? yine yabancı forumlarda nötr için siyah kabloyu arabanın şasesinde biryerlere bağlamışlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Teoman Saraç said:

Koltuk isitmada kac kablo var? Biri ince olmak üzere 2 kirmizi, 1 mavi,1siyah yokmu? En sağlıklisi konsolu sök bağla derim ben. Tabiki başka yöntem varsa ve saglikliysa bisi diyemem.

Hayır bilemedin. Uzaktan kumandalıda sadece kırmızı ve siyah sanırım 2 kablo var toplamda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Direk çakmaklığa taksam ya hep takılı bırakacağım ki uzaktan kumanda işe yarasın ya da şarj için kullanamayacağım.

Doğan abinin dediği gibi bi kırmızı bi siyah var. Kırmızı üzerinde 15A sigorta da var.

Elektrikten çok az anladığım için sadece konsolu söküp fazı çakmağa gelen faza, nötrü de çakmağa gelen nötre bağlasam, saplama atmış gibi olsam yani o zaman sıkıntı olur mu onu bilemedim. Elektrikten az anlayan biri bile biliyordur, hatta google da biliyordur ama ben bilmiyorum işte. Googlea yazmaya da üşendim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.