Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hırsızlık

Bülent Çelik

Önerilen Mesajlar

Bugun saat 14:00 16:00 arası ankamall da gezmeye gitmişdim, cıkış için arabaya bindim, arabayı çalıştırdım, geri manevra yaparken sag aynaya baktım...... ayna yerinde yok

olay Ankamall bahcesindeki otoparkta oldu, sag aynanın içi komple alınmış, kırma veya zedeleme yok, fişlerinden söküp almışlar.... baya becerikliler..

işin kötüsü cumartesi akşamı bugun ve trabzona gitmeyi düşünüyordum, şimdi pazartesiyi bekleyip servise gitmek zorunda kaldım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o otopark da hic kamera yokmuş... cok ilginç yan taraf emniyet müdürlüğü, o bölge de aracların takibi önemli olması lazım ama işte 

Geçmiş olsun. Oraya çok fazla araç bırakıp giden oluyor dibinde metro olması sebebiyle. Hırsızlar taibkide öğrenmişler nerede kamera var nerede yok da bu kadar zamandır oraya ekstra bir kamera niye koymamışlar bilinmez...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.