Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Emniyet kemeri ikazı kayboldu

Yusuf Çavuş

Soru

Bi kaç gündür emniyet kemeri takmayınca çıkan ses ve ışıklı uyarı ikazı çıkmıyor artık. Tamam belki rahatsızlık etmiyor o açıdan avantajlı ama havayastıklarıda iptal olmuş olabilirmi ?

Neden artık ikaz vermez oldu, bi yerlerimi iptal ettim bilmeden.;) Kısa mesafelerde kemer takmadığım zamanlar sesi kesmek için 3 kez basıp bırakırdım sık sık onunla alakalı bi durummu acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaşlar bende de uzun zamandır emniyet kemeri uyarı ışığı yanmıyor yalnız anlamadığım konu emniyet kemeri takılı olsa da yinede airbag lar açılmaz mı?

Emniyet kemeri takılı iken airbagler açılır. Uyarı ışığı takılı olmadığı halde yanmıyorsa aracnızı göstermenizi tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Emniyet kemeri takılı iken airbagler açılır. Uyarı ışığı takılı olmadığı halde yanmıyorsa aracnızı göstermenizi tavsiye ederim.

Özür dilerim uyarı ışığı demişim uyarı sesi demek istemiştim kemeri takmasam bile uyarı sesi gelmiyor önceden gelirdi .Eğer kemer takılı iken airbag lar açılıyorsa sorun yok o zaman zaten uzun yolda sürekli takarım.Cevabınız için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Özür dilerim uyarı ışığı demişim uyarı sesi demek istemiştim kemeri takmasam bile uyarı sesi gelmiyor önceden gelirdi .Eğer kemer takılı iken airbag lar açılıyorsa sorun yok o zaman zaten uzun yolda sürekli takarım.Cevabınız için teşekkür ederim.

O uyarıyı kaldırma ve yoksa geri getirme anlatıldı hocam bu konuya ya da başka konulara bir göz atın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.