Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2'deki Şaft Tüneli Alan Daraltıyor Mu?

Hüseyin A.

Soru

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Bu arada yukardaki yorum eksiktir, focus 3 de 2 de benzer ölçülere sahiptir, focus 3'ün keyfine düşkün sürücüleri çok geri aldıkları koltukları sebebi ile alan daralmaktaır. Kimine göre göğüs tasarım hatasıdır ki bencede öyle ama bu değildir ki yanlış pozisyonda oturun :) Özetle dar felan değil arabaların ikiside.

Alıp deneyip bakın, bize dar olmayan size dar gelebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Şaft tüneli aynı sınıftaki diğer Avrupalılar gibi. Ne çok, ne de az. Arkada 3 kişi oturduğunda bu tünelden dolayı çok rahatsız olduğu söylenemez. Audi, bmw'ye göre ortadaki arkadaşın konforu iyidir. Ama bir corollanın ya da c-max'ın konforu yok tabi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkayi bilmem ama sattigim f2.5 hb aracima gore bu aracima binince -f3 hb.tir kendileri (her ne kadar yakup beyin de israrla ölçüler çok yakin/ayni demesine rağmen-tabi yanlis anlasilmasin/kendisi de aciklanan verilere gore konuşuyor) resmen bunaliyorum/sıkılıyorum darliktan ayrıca inerken/binerken de zorlaniyorum... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.