Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Rüzgar Sesi

Şahan Sökmensüer

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

BEnce sen servise gidip uğraşmadn önce başka bir f3 kullan kısa sürede anlarsın zaten. Servisle uğraşmaktan kolay olur bence çünkü gidince sana NORMAL ABİ BU BUNLAR BÖYLE diyecekler :) ha olurda seninkinin sesi hala fazla gibi gelirse servis yoluna başvur. Nacizane tavsiyem :)

Mantıklı hatta gidip test arabasını süreyim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yani abi ben anlamadım bi açarsan konuyu.Aklıma ihtiyarım diyeceğin geliyor ama :)

Neyse konuyu dağıtmadan benim aracım 100 ü görmeden sesi almaya başlıyor açıkcası müziğin senini açın gitsin takmaya gerek yok hepsi böyle f3 lerin neredeyse.

Evet ihtiyarlıktan kulaklarım, gençlerinki kadar hassas olmayabilir bâbında :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı ses bende de var. Bir arkadaşım aynı sorunun kendi arabasında da olduğunu ve aks bilyelerini değiştirince sesin kesildiğini söyledi. Ne alakası var bir aydır düşünüyorum. 

aks bilyası sesi ile rüzgar sesi karıştırmak pek mümkün gibi gözükmüyor mantık çerçevesinde ...

Yanlız 100'den sonra gelen seste herhangi bir lastiğin aks bilyesinin dağalmış olma ihtimalini göstergelerinden dir , ama bunu rüzgar sesi sanmak garip gibime geliyor ... bir rot balans yapan yere gidin , tekerleri tek tek makina ile hızlı çevirsinler , aksa bilyesi dağalıp dağalmadığını 5 dakkada söylerler ... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

aks bilyası sesi ile rüzgar sesi karıştırmak pek mümkün gibi gözükmüyor mantık çerçevesinde ...

Yanlız 100'den sonra gelen seste herhangi bir lastiğin aks bilyesinin dağalmış olma ihtimalini göstergelerinden dir , ama bunu rüzgar sesi sanmak garip gibime geliyor ... bir rot balans yapan yere gidin , tekerleri tek tek makina ile hızlı çevirsinler , aksa bilyesi dağalıp dağalmadığını 5 dakkada söylerler ... 

Dediğini yapacağım. Aks bilyası dağılmışsa nerede yaptırabilirim? Ne ustasına götürmek lazım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.