Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Jant Temizliği

Ali H.

Önerilen Mesajlar

ben bi kaç kere kullandım, tertemiz olması için bir kaç kez uygulamak gerekiyor ama bayağı başarılı. Sonax olunca bir zararı olacağını sanmıyorum. Leş gibi asit kokuyor ama PH nötrmüş.

Anladim şimdi jantlar replica olunca boyayı kaldırmasın dedim :)

Tazyikli suyla durulayın yazıyor heryerde ben evin önünde yapıp kova suyla durulamayi düşünüyordumda galiba zor çıkan birşey

Yalnız adam bütün fren sistemine sıktı kolunu sokup :D

Öyle pis biseyki balata tozu heryerde :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anladim şimdi jantlar replica olunca boyayı kaldırmasın dedim :)

Tazyikli suyla durulayın yazıyor heryerde ben evin önünde yapıp kova suyla durulamayi düşünüyordumda galiba zor çıkan birşey

Öyle pis biseyki balata tozu heryerde :D

evet eldede kalınca bayağı bi yıkamak gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet eldede kalınca bayağı bi yıkamak gerekiyor.

Benzincilerde 1 tlye çalışan basınçlı su makineleri var aslında. Şimdi aklima geldi. Alayim ben bundan bir deneyeyim bakalım

En mantıklısı 1 tl ye su tutulan benzinliklere gidip orada uygulamak galiba.

Şimdi onu yazıyordum abi yaşa :)

Ölmeden önce arabaya jant alırsam kullanırım abii :( :( :( Küçük Emrah mod: On

Valla bende geç oldu güçde oldu ama başardım sonunda :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzincilerde 1 tlye çalışan basınçlı su makineleri var aslında. Şimdi aklima geldi. Alayim ben bundan bir deneyeyim bakalım

Ben yazları arabayıda o suyu kullanarak yıkıyorum :D ama ankaradakiler bayağı kireçli en son silersen iyi olur. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi onu yazıyordum abi yaşa :)

Valla bende geç oldu güçde oldu ama başardım sonunda :D

Ya adamın jantını görünce kendimden utandım.Benim çitilemem lazım jantları.Resmen gri oldu ya jantlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben yazları arabayıda o suyu kullanarak yıkıyorum :D ama ankaradakiler bayağı kireçli en son silersen iyi olur.

Bende yıkamıştım bir kere :) ama güderi veya iyi bi bezle kurulaman lazim yoksa su hiçbişey yağmurdan farki kalmiyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende yıkamıştım bir kere :) ama güderi veya iyi bi bezle kurulaman lazim yoksa su hiçbişey yağmurdan farki kalmiyor

Kaportada yine kireç belli olmuyor bende ama arka cam zebraya dönüyor hemen silmezsem.

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otson429200&categoryId=20035743&sku=OTSON429200&wt_gl=cpc.nelk.oto.urun.pla&gclid=CIPilbKN_8ACFRHHtAodQTkALg

Aldım :) En iyi fiyat burda

Kaportada yine kireç belli olmuyor bende ama arka cam zebraya dönüyor hemen silmezsem.

Yıkamadan sonra yanıma biri gelsin camı açmam asla kapıyı açar konuşurum :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2,5 Litrelik LeCola ile jantların tertemiz olduğunu söyleyenler var ama jantın tepkimeye girip erimesinden korktuğum için hiç denemişliğim yok  :D  Aslında Tertemiz yapıyomuş walla   :muha:

Bu Sonax spreyi 2 kere araç yıkamaya gitsem bitiririm, Jantı temizlemek için daha ekonomik ve pratik (kolay ulaşabileceğimiz) bir maddeyle kolayca temizleyebileceğimiz bir önerisi olan yok mu ?  :excl:  :excl:  :excl:   :huh:

Serkan Sümer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2,5 Litrelik LeCola ile jantların tertemiz olduğunu söyleyenler var ama jantın tepkimeye girip erimesinden korktuğum için hiç denemişliğim yok :D Aslında Tertemiz yapıyomuş walla :muha:

Bu Sonax spreyi 2 kere araç yıkamaya gitsem bitiririm, Jantı temizlemek için daha ekonomik ve pratik (kolay ulaşabileceğimiz) bir maddeyle kolayca temizleyebileceğimiz bir önerisi olan yok mu ? :excl::excl::excl::huh:

Jantin önüne oturup elinize jant fırçası alıp herhangi bir sampuan-sabunla çıkarabilirsiniz ama oda gına getirir.

Ben kaç takım gideceğini merak ediyorum. Bir gelsin bakalim yazarim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Jantin önüne oturup elinize jant fırçası alıp herhangi bir sampuan-sabunla çıkarabilirsiniz ama oda gına getirir.

Ben kaç takım gideceğini merak ediyorum. Bir gelsin bakalim yazarim

Senin jantları temizlemesi kolay olsa gerek aslında.

Titanium jantları işkence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Senin jantları temizlemesi kolay olsa gerek aslında.

Titanium jantları işkence.

Aynen titanium jantlari olsa almazdım zaten bu spreyi :D en kötü bir süngerle geçerim üzerinden ama tit jantları işkence dediğin gibi bir kere uğraşmıştım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.