Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İphone 6 Ve İphone 6 Plus - Apple Watch - 9 Eylül Etkinliği Canlı Sunumu

Önerilen Mesajlar

Neyle nasıl yazmaya çalışıyorsun? Tam olarak

Telefon hayırlı olsun, 16 gb almamakla iyi iş yaptın :) 32 fiyatına 64 almak varken hele.

Chrome'dan giriyorum ben genellikle ve standart forumun stili neyse o şekilde yazıyorum, şimdiye kadar nasıl yazıyorsam aynı, bu zamana kadar bir şey yoktu. Neyse olmadı tarayıcı değiştiririm.

Teşekkür ederim aklım plusta kalmadı değil lakin onun 64'lüğü beni aşıyordu kamera, ekran ve pilden taviz verdik ama alan kazandık :)

(Bunu tapatalk tan yazdım bu arada)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Chrome'dan giriyorum ben genellikle ve standart forumun stili neyse o şekilde yazıyorum, şimdiye kadar nasıl yazıyorsam aynı, bu zamana kadar bir şey yoktu. Neyse olmadı tarayıcı değiştiririm.

Teşekkür ederim aklım plusta kalmadı değil lakin onun 64'lüğü beni aşıyordu kamera, ekran ve pilden taviz verdik ama alan kazandık :)

(Bunu tapatalk tan yazdım bu arada)

Plus ayrı dünya :yeah: 

Chrome derken Telefon değil dimi? Pc üzerinden chrome.

Cep telefonu ile telefonun masaüstünü açıp yazmaya çalışırsanız cortlar. Cepten ya mobil kalacak ya da tapatalk.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Plus ayrı dünya :yeah:

Chrome derken Telefon değil dimi? Pc üzerinden chrome.

Cep telefonu ile telefonun masaüstünü açıp yazmaya çalışırsanız cortlar. Cepten ya mobil kalacak ya da tapatalk.

Yok yok pc üzerinden,telefonda tapatalk kullanırım zaten.

Neyse konuyu çokta baltalamayayım, ileride sık sık ziyaret edeceğim zaten yeni ayfoncu olarak :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.