Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Beyaz Far Ve Park Ampülü

Önerilen Mesajlar

• 3 ay sonra...

Geri görüş kamerasının gece karanlığında yeterli gelmemesi sebebiyle geri vites ampüllerini değiştirmek için t10 led ampül alıp değiştirdim. Güzel oldu sankim 

Stopların arkasından mı takıyoruz abi bunları, stopları sökerek ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Stopların arkasından mı takıyoruz abi bunları, stopları sökerek ?

Bagaj kapağındaki siyah kısmı sökünce görürsün.Küçük olan stopta olması lazım.Sökmeye gerek yok.Ama açınca görecen bunlara karınca sinek nasıl giriyor öğrenecen :D .Bu arada bazı arabalarda anlayamadım nedendir led kabul etmiyor.Hakan ın arabasında t10 ampül olan yerlerin hepsinde denedik.Araba söndürüyor ledi.Sen patlamış sanıyorsun ama araba ilginçtir kendisini konrumaya alıyor gibi bişey.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bagaj kapağındaki siyah kısmı sökünce görürsün.Küçük olan stopta olması lazım.Sökmeye gerek yok.Ama açınca görecen bunlara karınca sinek nasıl giriyor öğrenecen :D .Bu arada bazı arabalarda anlayamadım nedendir led kabul etmiyor.Hakan ın arabasında t10 ampül olan yerlerin hepsinde denedik.Araba söndürüyor ledi.Sen patlamış sanıyorsun ama araba ilginçtir kendisini konrumaya alıyor gibi bişey.

Örümcek çıkmadığı sürece sıkıntı yok abi sağol :D Bizimkinin bir cinsliğini görmedim şimdiye kadar,bunda da görmeyeceğimi umarak geri vites ve tavan aydınlatması için toplamda 4 tane led sipariş ettim. Bakalım nasıl olacaklar 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mondeo'daki geri vites ampulu farklıymış, tahminim Focus 2-2,5 aynı şekildedir, tek duy normal ampul kullanıyor, yerine lensli Photon P21W 6000K taktık, geri vites aydınlatması çok güzel oldu mercekli far gibi :)

Çıkan ampul

231568379dzp.jpg

Yerine takılan led
31650672.jpg

Hakan Saraylı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mondeo'daki geri vites ampulu farklıymış, tahminim Focus 2-2,5 aynı şekildedir, tek duy normal ampul kullanıyor, yerine lensli Photon P21W taktık, geri vites aydınlatması çok güzel oldu mercekli far gibi :)

Çıkan ampul

231568379dzp.jpg

Yerine takılan led
31650672.jpg

Abi ben çok daha janjanlı olanını buldum alacam.Sürpriz olsun bare :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Abiler Ben Beyaz Amul Taktırıcam Farlara Ve Sislere Fiyatı Kaç Olur Biriniz Bana Özel Yardımcı Olsa :) 

Bak konu içini okumamışsın ama. Farlarına ampül taktıranların yorumları ve fikirleri var bu konu içinde.O yüzden sana bu konuya bak dedim.Ha diyorsan ki beyaz olsun görünüşü bana yeter farların o zaman başka.

Sana önerim şu kısaların ve uzunların için osram cool blue intense h1 ve h7 birer çift al tak arabana mis gibi.Sislerini elleme belki yeri gelecek hayati önem taşıyan yerde sana gerekecek sis in sarı ışığı. Farlarında park ampülleri var onları değiştir istediğin renk led t10 takabilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.