Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Beyaz Far Ve Park Ampülü

Önerilen Mesajlar

Tavsiye varmı ? 

Tekzenin sitesinde bunlardan vardi sadece bende aynen senin gibi düşünerek 2 tane sipariş verdim. Baktım öldüler hemen güzel birsey alırım

Ben oto aksesuarcıdan almıştım Semihin taktıklarına benziyor ama markasını falan bulamadım O da link atıcaktı unuttu galiba.

Ayna altı ışıkları nasıl değiştirdin orada herhangi bir vida falan göremedim ben nasıl sökülüyor ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir kere bende söksem tırmakların yerini bilsem basit olur elbette :D ama tamamen kapalı bir sistemde tırnak nerde görünmüyorki. Şöyle sorayım o zaman aynanın (araç beyaz) beyaz ön kapağı ile siyah plastik birleşim yerinde mi bu tırnaklar ?

Ayna ayarını en içe çevirin boşluk artacak. Fenerle bakın yandan görürsünüz zaten. Aynaya en yakın tırnak. Biraz narin dikkatli olmakta fayda var.

Abi bunlar zamanla soluyo cansızlaşıyo diyolar doğrumu acaba...

Abicim sanmam sonuçta osram. Öyle bişey olursa osram ı topa tutarlar. Farların kararmasını demiş olabilirler ama onunda 55w olanı olunca orj lambayla aynı özellikte ampül oluyor. Bu ampüllerin tek farkı daha fazla ışık ve beyazımsı olması.

10 dk sonra fotolar geliyor.Son yaptığım değişikliklerin.Bekleyin bakalım.

Bagaj ledi aynaların ve parkların ledi kısa farların osram cool blue intense ile değişimi sonrasındaki arabamın son halini beğenilerinize sunuyorum. Far fotoda çok parlak duruyor ama gerçekte o kadar değil.

3346720b7e40eb55cd8204e706c60fd6.jpg

ba38789c731ff95ef7b92dc54eb0f2d1.jpg

693ec06fbe16e3aa6664164b2ac99f8d.jpg

f0bb4c0ec890df5bbe5fce1c49ad5770.jpg

ac389b2b110ccb7f5ffd0e8155388849.jpg

bdb04c16607a61f003dca7a378dbca99.jpg

f0e2d3f599dad4d2f96ba86b5f3e00fd.jpg

eedd4c6641f4f4f8f57fcb4c05ac8d62.jpg

b17507b6ccdcb6deddd51e5f7b873a39.jpg

b6b401a3b72cf16a82330529dc3c106d.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi ben değişmem artık. Kışın bile eriyen temiz kar suyuyla araba yıkardım ben. Arabada toz bırakmazdım. Ama 3 haftadır yoğunluktan yıkayamadım. Garip garip bakıyo araba bana içimi burkuyo :D

Şimdi aklıma bir konu takıldı. Arka stop lambaları da acaba led ampül olurmu. Olursa nasıl olur. Olmazsa bir yolu bulunurmu.

Abi ben sinyalleri led yapmıştım forumda arat istersen. Ayni ampulden stop farı içinde var ama 130 lira civarı ben sinyalleri 110a almıştım. Philips xtreme vision amber intense
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben oto aksesuarcıdan almıştım Semihin taktıklarına benziyor ama markasını falan bulamadım O da link atıcaktı unuttu galiba.

Abi ben attım hatırlıyorum ya atmamışsam demek ki :D Kusura bakmayın;

http://www.hepsiburada.com/liste/photon-6-beyaz-smd-ledli-t10-tip-park-ampulu-85d045/productDetails.aspx?productId=otm85d045&categoryId=20024643

Ben şu an oldukça memnunum,özellikle hava tam kararmadan önce parkları açıp yola çıkıyorum ve gerçekten dönüp bakanlar var. Bu tarz ürünlerde SMD ledin daha iyi olduğunu okumuştum bir kaç yerde ve hatta Ozan'da tavsiye etmişti sanıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.hepsiburada.com/liste/photon-6-beyaz-smd-ledli-t10-tip-park-ampulu-85d045/productDetails.aspx?productId=otm85d045&categoryId=20024643

Ben şu an oldukça memnunum,özellikle hava tam kararmadan önce parkları açıp yola çıkıyorum ve gerçekten dönüp bakanlar var. Bu tarz ürünlerde SMD ledin daha iyi olduğunu okumuştum bir kaç yerde ve hatta Ozan'da tavsiye etmişti sanıyorum.

benim önceki aracıma aksesuarcı takmıştı 2 yıl kullanmıştım sonra focusa takayım dedim aynı aksesuarcıyı bulamadım :D bu led olabilir bana aynısı gibi geldi. ( adam philips demişti diye hatırlıyorum ama philips led yok :) )
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim önceki aracıma aksesuarcı takmıştı 2 yıl kullanmıştım sonra focusa takayım dedim aynı aksesuarcıyı bulamadım :D bu led olabilir bana aynısı gibi geldi. ( adam philips demişti diye hatırlıyorum ama philips led yok :) )

Çakma philips abi işte buda :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

SMD5050 tek geçerim. Led tip olarak linktekiyle aynı ama daha büyük. Ben 9 smd5050 olanları kullandım, suan aynadada onlardan var. Bagajdada linktekinden 12li olması lazım.

Bu photonu philips diye satiyorlarda alakası yok.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

SMD5050 tek geçerim. Led tip olarak linktekiyle aynı ama daha büyük. Ben 9 smd5050 olanları kullandım, suan aynadada onlardan var. Bagajdada linktekinden 12li olması lazım.

Bu photonu philips diye satiyorlarda alakası yok.

Abim stop ampülleri için led ampül araştırdınmı hiç. Düşünüyorum yapabilirsek güzel olur.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araştırmadım abi ama güçlü birseyler olursa olur. Ledde gündüz fark edilmeme sorunu olabiliyor.

Dün youtube da birkaç video izledim. Adamlar yapmış ve cidden güzel ve net ışık almışlar. Bakmak lazım ama internette fazla bişey yok
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün youtube da birkaç video izledim. Adamlar yapmış ve cidden güzel ve net ışık almışlar. Bakmak lazım ama internette fazla bişey yok

Sadece ampul değiştirerek mı? Biraz pahalıya mal olur ama Oktay abi güzel bişeyler yapar.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abim stop ampülleri için led ampül araştırdınmı hiç. Düşünüyorum yapabilirsek güzel olur.

Abi bu sinyal için

http://www.otocity.com/Philips-X-treme-Vision-LED-AMBER-Intense_UD5451

Aynısının red olani var stoplar için

Philips Xtreme Vision Amber Intense(2) - Ford Foc…: http://youtu.be/sUF1nzGcckQ

Ucuz olsa stop ampulunude bundan takicaktim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.