Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Beyaz Far Ve Park Ampülü

Önerilen Mesajlar

Ben hep derim 3 beyazdan uzak duracaksın  :kıhkıh: kısa far uzun far sis farı  :kıhkıh:

Sis hiç kullanmadığım için ellemem.Gündüz farı beyazken far sarı olunca itici geliyordu bana.Sırf bu sebepten beyaz tercih ettim.Uzunları ben uzun yolda dahi açmam.Sırf farlarını yukarı kaldıran yada bilerek uzunlarla gelenlere karşılık uzunları beyaz yaptım. Gözüne gözüne çakasım var ama yanımda değil ki anca far çakabiliyorum.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen bir tane sim siyah Fiorino gördüm, yapıştırmış pembe sisleri de.... 

Beyaz fiorino sisler pembe jantlar pembe yayları büyük ihtimal sanayide kestirmiş her kasisde sürtme sesi geliyor. Bu sesi bass sesiyle bastırmak için müzik son ses açık. Önünde kocaman Pink Devil yazısı :D 

Bizim buranın tescilli apaçisi  :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Osram Cool Blue Intense + span Halojen Ampul 2 li Set, ÜCRETSİZ KARGO

yukarıdaki cümledeki span halojen ampül ne oluyo onu anlamadım.

Beyaz fiorino sisler pembe jantlar pembe yayları büyük ihtimal sanayide kestirmiş her kasisde sürtme sesi geliyor. Bu sesi bass sesiyle bastırmak için müzik son ses açık. Önünde kocaman Pink Devil yazısı :D

Bizim buranın tescilli apaçisi  :kıhkıh:

Ramço kısalar için link aşağıda

http://www.sanalpazar.com/Osram-Cool-Blue-Intense-12v-5w-Park-Ampul-2adet__isp23839582

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Osram Cool Blue Intense + span Halojen Ampul 2 li Set, ÜCRETSİZ KARGO

yukarıdaki cümledeki span halojen ampül ne oluyo onu anlamadım.

Ramço kısalar için link aşağıda

http://www.sanalpazar.com/Osram-Cool-Blue-Intense-12v-5w-Park-Ampul-2adet__isp23839582

Abi hadi ben almıycam zaten cahilin tekiyim de :D 5w Park ampülü yazıyor linkte :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.