Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aracımda Tespit Ettiğim Sorunlar (Focus 3)

Ziya Kokarağaç

Önerilen Mesajlar

Sanırım kireç lekesi değil hava boşluğu mu kimyasal birsey mi anlayamadım sanki camın içinde ki bişi gibi şimdi karanlık olmasa resim atardım

O zaman üretim hatalı bir cam olabilir. Benim cam şuan ayna gibi. Tabi film olmadığını düşünerek sana üretim hatası olduğunu söylüyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Ön koltuk kafalıklarının metallerinin rengi atmamış mı konu sahibinin :)

Garanti kapsamında kafalıkları değiştirdim iki üç ay sonra neredeyse ham demir haline geldi.

Üzüldüğüm şey 20 binlik 2005 model Hyundai araçların aynı malzemeleri yıllarca parıl parıl duruyor biz 58.750 TL verdik 2011 de aynı sene gitti :)  Arabayı bırak eve bir dolap yaptırdım 3 sene önce , 5-10 TL'ye aldığım kulplar ve ayaklar bile parıl parıl duruyor hala.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Garanti kapsamında kafalıkları değiştirdim iki üç ay sonra neredeyse ham demir haline geldi.

Üzüldüğüm şey 20 binlik 2005 model Hyundai araçların aynı malzemeleri yıllarca parıl parıl duruyor biz 58.750 TL verdik 2011 de aynı sene gitti :)  Arabayı bırak eve bir dolap yaptırdım 3 sene önce , 5-10 TL'ye aldığım kulplar ve ayaklar bile parıl parıl duruyor hala.

20 binlik hyundai geçtik, 5 binlik hacı muratlarınki bile pırıl pırıl. 

Benimkini de parlattılar ama ertesi gün karardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Benim aracımda yukarıda sayılanların hiçbiri olmadı diyordum ki bugün sağ ön kapının alt tarafındaki fitilin sallandığını fark ettim. Daha önce şoför tarafındakilerde de açılma olmuştu ama ittirince yapışmışlardı. Ama sağ kapıdakiler yapışmadı, su gören yer olması nedeniyle sanırım yapışkanı özelliğini yitirmiş. Muhtemelen geçmeli falan da değiller. Servis ne kadar ilgilenir tüm fitilleri kontrol eder mi bilmiyorum. Zarar vermeyen bi yapıştırıcı veya başka bir çözümü olan var mı bu fitilleri tekrar tutturma konusunda. Servis çok ilgilenmezse kendim de uğraşırım belki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.