Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Tek Dokunuşta 3 Sinyal

Burak Çınar

Soru

Arkadaşlar merhabalar ;

Bildiğiniz üzere yeni aldığım araç makyajlı kasa ve makyajlılarda sinyal kolunu yarım çektiğimizde 3 kere sinyal vermekte... ama benim araçta ne yaptıysam olmadı... :( Farklı yerlerde de yazanlar olmuş ama bi çözüm için cevap alamamışlar :) Yardımlarınızı rica ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaşlar merhabalar ;

Bildiğiniz üzere yeni aldığım araç makyajlı kasa ve makyajlılarda sinyal kolunu yarım çektiğimizde 3 kere sinyal vermekte... ama benim araçta ne yaptıysam olmadı... :( Farklı yerlerde de yazanlar olmuş ama bi çözüm için cevap alamamışlar :) Yardımlarınızı rica ediyorum.

Burak evet bu bahsettiğin olay benim araçta var ve ben şehir içinde bunu makas larda çok kuılanıyorum, tabi hangi pakette bu olay var bilmiyorum benim ki trend X.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Burak ford başer de ki benim ustalara sordum şimdi, her araçta varmış, tek dokunuşla 3 sinyal olayı, senin durumdan bahsettim birtürlü olmuyormuş diye, beyindeki yazılımdan olabilir dediler, yoksa kol bozuk yada röle falan sorunu olamaz onlarda sıkıntı çıkmaz dediler, istersen bi yetkili servise göster bi yazılımdan baktır. Bana göre çok faydalı bi olay, düz yolda dönmeden öndeki aracı geçeceğin zaman falan baya güzel oluyor, sinyalin takılı kalma olasığı ortadan kalkıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Burak ford başer de ki benim ustalara sordum şimdi, her araçta varmış, tek dokunuşla 3 sinyal olayı, senin durumdan bahsettim birtürlü olmuyormuş diye, beyindeki yazılımdan olabilir dediler, yoksa kol bozuk yada röle falan sorunu olamaz onlarda sıkıntı çıkmaz dediler, istersen bi yetkili servise göster bi yazılımdan baktır. Bana göre çok faydalı bi olay, düz yolda dönmeden öndeki aracı geçeceğin zaman falan baya güzel oluyor, sinyalin takılı kalma olasığı ortadan kalkıyor.

Abi yazılımla çözülebilicek bişey mi ? Gem modülü çıkmasın başımıza :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Abi yazılımla çözülebilicek bişey mi ? Gem modülü çıkmasın başımıza :(

Zaten usta GEM modülünde yazılım dedi ama arıza değil yazılım sorunu dedi, yüksek ihtimal ile GEM deki proğramda sorun olmuş olabliir onuda tekrar proğramlarsak sorun çözülür dedi

.

bence çok sıkıntı etme basit bişey dir o sorun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.