Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Grand C-Max Aldım..

Ahmet Bahadır Cansız

Soru

Arkadaşlar selamlar ben de 2012 Grand C-Max titanyum X tdci (beyaz) ile aranıza katılmış bulunmaktayım.Aracı İstanbuldan aldım Ankara'ya kadar edindiğim izlenim içeriye neredeyse 0 dizel sesi veren performansı gayet iyi, konforu vasat üstü diyebileceğim (eski aracım forester olduğundan olabilir), keyifli bir otomobil. 

Daha araç ile ilgili çok acemi olduğum için bazı sorularım var cevaplarsanız sevinirim: 

Ankara'da olan arkadaşlar yetkili servislerden (ilgili, işini düzgün yapan) hangisini tavsiye edersiniz? 

Araca serviste detaylı temizlik, boya koruma, alt izolasyon (paket halinde) yaıyorlar mı? 

Aracın garantisini kaç yıla kadar uzatabiliriz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Hayırlı olsun.

Servis olarak Kartaş(pursaklar, açıldı mı emin değilim) veya tan otoyu tavsiye edebilirim.

servisler boya koruma ve alt izalasyon yapıyorlar ancak serviste yaptırmanızı tavsiye etmem. DBY Detaliling ile bir görüşün derim.

ayrıca, tanışma bölümünde de aynı konu olduğundan, her iki konuyuda amacına uygun hale getirdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar selamlar ben de 2012 Grand C-Max titanyum X tdci (beyaz) ile aranıza katılmış bulunmaktayım.Aracı İstanbuldan aldım Ankara'ya kadar edindiğim izlenim içeriye neredeyse 0 dizel sesi veren performansı gayet iyi, konforu vasat üstü diyebileceğim (eski aracım forester olduğundan olabilir), keyifli bir otomobil. 

Daha araç ile ilgili çok acemi olduğum için bazı sorularım var cevaplarsanız sevinirim: 

Ankara'da olan arkadaşlar yetkili servislerden (ilgili, işini düzgün yapan) hangisini tavsiye edersiniz? 

Araca serviste detaylı temizlik, boya koruma, alt izolasyon (paket halinde) yaıyorlar mı? 

Aracın garantisini kaç yıla kadar uzatabiliriz?

Hayırlı olsun ve hoşgeldiniz. Açıkcası ben Tur oto dan aracı aldığım için sürekli Tur otoya gittim. (ha boşu boşuna masraf açtılar bana polen filtresi nedeniyle bu sebeple belki hiç gitmeyeceğim).Diğer servislerle kıyaslama yapamıyorum bu nedenle.Serviste boya koruma ve izolasyon paketi vardı hatta kampanyalıydı.Ozan a katılıyorum bencede dışarda yaptırsanız daha mantıklı olur servis ücretleri malum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.