Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 Ford Fiesta St Avrupa

Önerilen Mesajlar

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Fiesta ST Üretimi Başladı 

Şimdiye kadar üretilmiş en hızlı seri üretim Fiesta - 0-100'ü 7 saniye altında.

New Fiesta ST Cologne, Almanya'da üretiliyor;  0-100 km/h in 6.9sn ve son hız 220 km/h.
Fiesta ST 1.6-litre EcoBoost 182 PS ve 240 Nm motor'a sahip. 
Fiesta ST,  5.9 l/100 km ve 138 g/km CO2* tüketim ve salınım değeri sunmaktadır.

Dinamik Tork Kontrolü ve 3 mod'lu esp bulunmakta. (Focus ST gibi)

FiestaST_ProductionStart_03-A_preview.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiesta'nın ve 1.6EB motorun neler yapabileceğini az çok bilen bir kişi olarak bu cep herkülünden korkulur.

Kullanması inanılmaz zevkli   bir o kadar da zor ve tehlikeli olacaktır.

Bana küçük geliyor, yaşım nedeniyle biraz daha iyi oturan araba arayışındayım, Focus ST için beklentim devam etmekte...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki nasıl duracak

fotoğraflar gerçekse , eşşek kadar disk ler ilk gözüme çarpan unsurlardı , yani sizin benim arabadan daha iyi durur o kesin :)

nekadar kilo farkı var acaba focus 1.6 eb ile fiesta st arasında ?

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nekadar kilo farkı var acaba focus 1.6 eb ile fiesta st arasında ?

Muhtemelen 200 kg kadarır, 1150 kg'a 1350 kg gibi...

Ama yazdığım gibi ikisini de kullandığım için Fiesta'nın Focus'a kıyasla ne kadar "hoppa" olduğunu iyi biliyorum.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Muhtemelen 200 kg kadarır, 1150 kg'a 1350 kg gibi...

Ama yazdığım gibi ikisini de kullandığım için Fiesta'nın Focus'a kıyasla ne kadar "hoppa" olduğunu iyi biliyorum.

Katılıyorum hatta ekliyorum :P

dizel ile benzer olacaktır

1.118  +- 10 kg  :yeah: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cem abi ,  aerodinamik olarak bence fiesta başarılı , iyi tutunma için kazık gibi olacaktır kesin (sert amortisör) kimse konfor beklemesin , durmak içinde fren diskleri Ön: 

277 mm Arka: 253 mm , bence fazla bile ...   

ben yırtık uçurtma gibi olacağını düşünmüyorum sanki :)  birde 1000 kilo filan olsa süper olr ...

hele peugeout 205 gti ve 206 rc kullanmış biri olarak :)  bu boyutlarda bu kuvvette arabalar çok hoşuma gidiyor , otoban faresi gibi :)  

ama alırmıyım , 20 li yaşlarda olsam belki  :)

hanımın fiestayı kaçırıp , bursada 1.6 eb nin motorunumu taktırsam :)  gaza basınca ön takımlar  gider karoser olduğu yerde kalır heralde :)

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hanımın fiestayı kaçırıp , bursada 1.6 eb nin motorunumu taktırsam :)  gaza basınca ön takımlar  gider karoser olduğu yerde kalır heralde :)

Bir şirket tekli yolladı bize :D 30 tane 182 ve 150 ps motor satıyorlar :D fiyatını unuttum alalım onlardan takalım size :zha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En son böyle dedilerdi 

Polo 1.4T ile benzer olur işte :D

Ahh Yakup sen gene kızacaksın ama :)

sen git polodan daha büyük hacimden polodan daha düşük güçte motor çıkar. 0-100de anca poloyu yakala, Vmaxte polonun nalını topla , tüketimin ve emisyonun da polo ile aynı olsun sonra da polo ile aynı fiyata veya pahalı satmaya çalış :( :( :(  :D :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.