Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 Ford Fiesta St Avrupa

Önerilen Mesajlar

O Fiesta ST gelecek :) Bu mesaji okuyan herkesten rica ediyorum 2 dakikanizi alacak belki. 2-3 cumlede olsa talep ederseniz sevinirim

Sabri artan bu vergilerden sonra sanmıyorum çünkü çok pahalı geliyor araba. Otosan getirmek istiyordu çünkü bundan eminim ama sana ipucu ST ye benzer bir versiyon getirilmesi düşünülüyor ST ye alternatif .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri artan bu vergilerden sonra sanmıyorum çünkü çok pahalı geliyor araba. Otosan getirmek istiyordu çünkü bundan eminim ama sana ipucu ST ye benzer bir versiyon getirilmesi düşünülüyor ST ye alternatif .

Ama her arabada artis ayni yapacak birsey yok 1.6 alti vergilendirilen bir araba.

Makyajsiz kasada gelen 1.6 sport tek kapi vardi 120 hpydi. Onu diyorsan sacma olur oyle birsey.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama her arabada artis ayni yapacak birsey yok 1.6 alti vergilendirilen bir araba.

Makyajsiz kasada gelen 1.6 sport tek kapi vardi 120 hpydi. Onu diyorsan sacma olur oyle birsey.

Yok yok artık atm kalkıyor.

Daha güçlü ondan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok yok artık atm kalkıyor.

Daha güçlü ondan.

Hee Kugadaki 1.6 EB 150yi diyosun veya Mondideki 160lik olan. Asil o satmaz ya rakiplerinin degerlerlerini yakalayamaz. Ibiza SC FR var 1.4 150 hp. Millet 3-4.000 daha veriyor Cupra aliyor hem 30 hp fazla hemde komple Cupra yani tamponundan direksiyonuna kadar.

Bence 55.000 civarina gelebilirse gelsin Fiesta ST almazsam adam degilim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hee Kugadaki 1.6 EB 150yi diyosun veya Mondideki 160lik olan. Asil o satmaz ya rakiplerinin degerlerlerini yakalayamaz. Ibiza SC FR var 1.4 150 hp. Millet 3-4.000 daha veriyor Cupra aliyor hem 30 hp fazla hemde komple Cupra yani tamponundan direksiyonuna kadar.

Bence 55.000 civarina gelebilirse gelsin Fiesta ST almazsam adam degilim

Vergilerden önce bile o fiyattan çok fazla idi.

Dedim ya alternatif onlarla bir değil sadece güçlü opsiyon amaç.

Ayrıca o motor da değil

Şuan satışı yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vergilerden önce bile o fiyattan çok fazla idi.

Dedim ya alternatif onlarla bir değil sadece güçlü opsiyon amaç.

Ayrıca o motor da değil

Şuan satışı yok

Hadi bakalim, Peugeot 208 Gti kac tane satti ? Az belki ama getirdiler en azindan. Bu bir marka imajidir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilmiyorum ama oyuncak direksiyonu ile o serinin 2008 dahil hiç satmaması gerekiyor :D senin ibiza daha iyi :)

:D Yani baksana o araba getiriliyor, herkesten cok iyi tepki alan Fiesta Stden ses yok. O segmentte en iyisi ya motoruda taniyoruz artik. Focus, Kuga, Mondeo, C-maxde var.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:D Yani baksana o araba getiriliyor, herkesten cok iyi tepki alan Fiesta Stden ses yok. O segmentte en iyisi ya motoruda taniyoruz artik. Focus, Kuga, Mondeo, C-maxde var.

İşte ses var ama maalesef olmuyor diyorum ya, bildiğim için bilmesem tamam diyeceğim.

yaklaşık 1 yıl önceki muhabbet: Uğraşıyoruz

yaklaşık 3-4 ay önceki muhabbet: Maalesef olmayacak

Yakında Focus,Mondeo ve C-max'de de olmayacak 1.6 eb hepsi 1.5 eb'ye dönecek aynı gücü verecek korkacak birşey yok ek olarak daha az tüketmesi bekleniyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hmm sen az cok bayileri biliyorsun kim yapar boyle birsey ?

Bilemiyorum da bir sorayım bakayım birine.  :yazyaz:

Olmadı benim görüştüğüm bayilere de sorayım.

Otokoçlar ile pek münasebetim yok, bence onlar daha iyi olabilir  :yazyaz:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.