Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Kasa Yapısı

Misafir

Soru

Merhaba arkadaşlar buğün tesadüfen 2013 focus titanium ile benim aracı (Trend X 1,6 Ti-Vct) yanyana görme fırsatım oldu.Araçların kasaları bana farklı geldi. Titanium Ön kısmı daha kısa geldi benim aracın daha uzun gibi gördüm.Titainum daha iri yapılı duruyor. Böyle bir farklılık var mı acaba bu donanım yapısı aracın kasasında bir değişiklik yaratıyor mu yoksa tüm kasalar standart mı? Teşekkürler

Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 14 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Titaniumlarda 215-55-16 ebatlı lastik var. 

Trend - X lerde 205-55-16 ebatlı lastik var. 

Sonra tit ler de krom sis çerçeveleri var. Bu tür detay farklılıklar görünüşte farklı olabilirler. Başka hiç bir fark yok. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Titaniumlarda 215-55-16 ebatlı lastik var. 

Trend - X lerde 205-55-16 ebatlı lastik var. 

Sonra tit ler de krom sis çerçeveleri var. Bu tür detay farklılıklar görünüşte farklı olabilirler. Başka hiç bir fark yok. 

Yukarda yazmıştık ya trend x'de titanium ile aynı. Sadece Trend ince.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bizim eski trend ile şimdiki style yanyana durunca trend daha basık duruyordu demek lastik farkı olabilir ama 205 ile 215 taban olması çok mu farkeder ?

Teoman Akyar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bizim eski trend ile şimdiki style yanyana durunca trend daha basık duruyordu demek lastik farkı olabilir ama 205 ile 2015 taban olması çok mu farkeder ?

205 5.5mm daha alçak olur, bir kac mm de lastiğin durumundan fark edebilir, 215te sıfır lastik 205te 3mm lastik kalmış olsa, 9.5mm daha alçak olur.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.